Грайте в ігри та творіть на ноутбуці ASUS TUF Gaming F16 (2024) з процесором Intel Core і відеокартою Nvidia GF RTX 40 для ноутбуків, він також обладнаний високошвидкісною оперативною пам'яттю й накопичувачем SSD. Незалежно від того, віддаєте перевагу динамічним шутери або повільні квети, дисплей WUXGA 144 Гц IPS зі співвідношенням сторін 16:10 і тонкими рамками, що займає 90% панелі, занурить вас у дію. Працюючи під повним навантаженням, центральні процесори з величезною кількістю ядер виділяють багато тепла. Тому ноутбук TUF Gaming F16 обладнаний двома потужними вентиляторами Arc Flow Fans, кожен із яких містить 84 лопатки. Оновлена конструкція лопаток зі змінною товщиною має дві переваги: вона збільшує тиск повітря й одночасно зменшує турбулентність, а отже, забезпечує потужніше охолодження без зайвого шуму. Завдяки цій системі з чотирма групами вентиляційних отворів, до складу якої може входити в п'ять окремих теплових трубок, TUF Gaming F16 моделі 2024 року не перегріватиметься навіть у найвимогливіших до ресурсів іграх.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук TUF Gaming F16 (2024) підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core 5 210H |
| Тип процессора | FX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 2 - 2.49 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 355х252х26.8 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | GeForce RTX4050 |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | 6 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | Да |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | TUF |
| Серия процессора | Intel Core 5 |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,2 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 57 599 ₴





