REAL-EL X-795 — потужний стиль, гучний характер!
REAL-EL X-795 — це потужна 70 Вт — портативна акустична система. Вона обладнана двома динаміками 6.5" і двома твіттерами 3.5", що забезпечують глибокий бас, яскраву середину та чіткі високі частоти для неймовірного захопливого звучання.
Ідеальна як для домашніх тусовок, так і для вечірок на природі — бери її із собою куди завгодно.
Під'єднуй смартфон через Bluetooth, вставляй флешку або карту пам'яті, використовуй AUX — у тебе завжди є вибір, як слухати улюблену музику. А якщо хочеш ще більше звуку — активуй режим TWS, об'єднай дві колонки в одну бездротову 140 Вт стереосистему.
Заливна RGB-підсвітка навколо динаміків і з боків робить атмосферу ще яскравішою — справжнє шоу в кожному треку.
Два мікрофонних входи з регулюванням гучності й ефектом відлуння перетворюють X-795 на чудове рішення для караоке, ведення заходів або голосових анонсів.
Колонка працює до 10 годин автономно завдяки акумулятору 51.8 Втч, заряджається через USB Type-C, а керування здійснюється як вручну, так і за допомогою пульта дистанційного керування.
REAL-EL X-795 — звук, що заряджає кожну мить.
Особливості
TWS — одночасне під'єднання двох систем до одного джерела аудіосигналу
Передавання аудіосигналу через Bluetooth
USB, Micro SD (TF)
AUX-під'єднання для використання з ПК, ТВ та іншими джерелами
Регулювання рівня високих і низьких частот
Два мікрофонні входи з функцією луни
RGB Підсвітка
Збільшений час роботи
Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | Нет |
| DLNA | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| NFC | Нет |
| USB для воспроизведения | Да |
| Wi-Fi | Нет |
| Аудио разъем 3.5 мм | Да |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вес | 6.5 кг |
| Влагозащищенная | Нет |
| Время автономной работы | от 10 до 15 часов |
| Голосовое управление | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Емкость аккумулятора | 7000 мАч |
| Индикация | заряда + разряда |
| Кардридер | Да |
| Класс защиты | Нет |
| Количество / Диаметр динамиков | 2 х 165 мм, 2 х 90 мм |
| Микрофон | Нет |
| Питание | Аккумулятор |
| Подсветка | с подсветкой |
| Популярный бренд | REAL-EL |
| Противоударная | Нет |
| Размер | 600 х 235 х 250 мм |
| Разъем зарядки | USB Type-C |
| Ручка / петля / карабин для переноски | плечевой ремень |
| Совместимость | Android + iOS |
| Соотношение сигнал / шум | нет данных |
| Технология TWS (создание стереопары) | Да |
| Тип акустики | портативная |
| Тип подключения | проводное + беспроводное |
| Формат акустики | 2.0 |
| Функция Power Bank | Нет |
| Функция громкой связи (Hands Free) | Нет |
| Цвет | Black |
| Частотный диапазон | 45 - 20 000 Гц |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 6 088 ₴










