ПОКАЗИ ПОТРЕБЛЕННЯ
Рівень шуму для програми "Тиха 50 °C": 43 дБ
Технологія Home Connect доступна через WLAN
ПРОГРАМИ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ФУНКЦІЇ
Перелік програм: Еко 50 °C / Авто 45-65 °C / Інтенсивна 70 °C / Швидка 65 °C / Тиха 50 °C / Улюблена / Очищення приладу
Додаткові опції: SpeedPerfect+ / IntensivZone / Додаткове сушіння
ПОКАЗИ ПОТРЕБЛЕННЯ
Теплообмінник — технологія дбайливого миття та розумного використання води
Система рівномірного розчинення мийного засобу DosageAssist
Інноваційний, безщітковий двигун нового покоління EcoSilence Drive: тихий, потужний, довговічний
Два коромисли DuoPower у верхньому коробі
Автоматична система визначення різновиду мийного засобу
3-рівнева система самоочищення фільтра
самоочисна система фільтрації
Матеріал внутрішньої камери: нержавіюча сталь
КОРОВА ДЛЯ ПОСУДИ
Стопер для запобігання виходу з рейок нижнього короба під час висування.
Верхній короб із системою 3-рівневого регулювання за висотою Rackmatic
2 складані решітки для тарілок у нижньому коробі
Полиця для чашок у верхньому коробі
КОМФОРТ І ЗАБОРОТА ПРО КОРЮВАЛЬНИЙ ЗАСІБ
Панель керування розташована на торці дверцят
Мова тексту на панелі керування (англійський)
InfoLight red
Електронна індикація залишкового часу програми
Програмування старту (1-24 години)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество программ мойки | 7 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Половинная загрузка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-управление | Да |
| Быстрая мойка | Да |
| Вид | узкая |
| Высота | 81.5 см см |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 45 х 81.5-87.5 х 55 см |
| Другие программы | Эко 50°С, Авто 45-65°С, Интенсивная 70°С, Быстрая 65°С, Тихая 50°С, Любимая, Очистка прибора |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Защита от протечки | Да |
| Звуковой сигнал по завершению | Да |
| Индикация на полу | Да |
| Интенсивная мойка | Да |
| Класс эффективности мойки | A |
| Класс эффективности сушки | A |
| Количество комплектов посуды | 10 |
| Количество корзин | 3 |
| Многофункциональные таблетки | Да |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие ополаскивателя | Да |
| Наличие соли | Да |
| Обработка паром | Нет |
| Подсветка камеры | Нет |
| Расход воды: за цикл / за год | 9.5 л за цикл / 2090 л за год |
| Регулировка высоты корзины | верхней корзины |
| Самоочищающаяся система фильтрации | Нет |
| Таймер отсрочки старта | Да |
| Тип | встраиваемые |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип сушки | теплообменник |
| Тип управления | Сенсорное |
| Третья дополнительная корзина | Да |
| Уровень шума | 43 дБ дБ |
| Цвет | Серебристый |
| Ширина | 49.9 см и менее см |
| Эко-режим | Да |
| Энергопотребление: за цикл / за год | 831 Вт за цикл / 183 кВт за год |
Информация для заказа
- Цена: 35 639 ₴





