Bosch SMV4HVX00K — вбудована посудомийна машина, розрахована на завантаження 13 комплектів. Обладнана системою захисту від протікання води AquaStop і захисту скла GlassProtec.
Стійке розташування столового приладдя, чашок Espresso і дрібних предметів кухонного начиння.
Третій рівень завантаження. Замінює кошик для столового приладдя. Розташовується над верхнім коробом. Повністю витягується для полегшення завантаження й вивантаження столового приладдя. Поміщається в стандартний висувний ящик для столового приладдя.
RackMatic система регулювання по висоті.
Місткий верхній короб можна регулювати за висотою загалом на 5 см між трьома положеннями простим рухом руки — завдяки системі Rackmatic. Тарілки для піци або фужери на високій ніжці — система дає змогу дуже гнучко створити додаткове місце для високих предметів посуду у верхньому або нижньому коробі.
Silence program.
Програма «Тиша» — тихий спосіб запуску вашої посудомийної машини. Активуючи її, ви автоматично знижуєте рівень шуму вашої посудомийної машини до мінімально можливого рівня. Це досягається за допомогою спеціально адаптованої програми Eco 50 °C, зниженого розпилення тиску та продовженої фази очищення.
Посудомийна машина рахує вас.
Купуючи велику кількість таблеток для миття посуду, вважати їх кількість самостійно майже неможливо. І вони завжди закінчуються у відповідальний момент. Лічильник у Home Connect відстежує кількість циклів і інформує вас за допомогою push-повідомлення, коли кількість таблеток менш ніж п'ять.
Push повідомлення.
Поки посудомийна машина завершить цикл миття, ви можете втратити час. Home Connect дає змогу ефективніше керувати часом. За бажанням, push-повідомлення можна надсилати з вашої посудомийної машини безпосередньо на ваш мобільний пристрій, зручно повідомляючи вам поточний стан програми посудомийної машини, а також іншу корисну інформацію. Тому ви завжди знаєте статус поточної програми та приладу загалом.
InfoLight — індикатор, що повідомляє вам, коли ваша посудомийна машина працює.
Світна точка на підлозі під посудомийною машиною горітиме впродовж процесу програми й автоматично згасне після її завершення.
AquaStop: 100% гарантія від протікання води впродовж усього терміну експлуатації приладу.
Збої в роботі обладнання, як виявляється, завжди відбуваються в найнезручніші моменти, які коштують вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини із системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та підлогового бака з поплавцевим вимикачем, які забезпечують 100% захист від протікання. Крім того, Bosch пропонує довічну гарантію на весь термін експлуатації пристрою. Отримуйте бездоганні результати, на які ви можете покластися день у день.
Інноваційна технологія оптимального використання води для максимальної ефективності миття посуду.
Bosch створив нову унікальну систему мийки ActiveWater, що дає змогу максимально ефективно використовувати кожну краплю води. На основі таких параметрів як швидке нагрівання, оптимізована система фільтрації, цільовий розподіл води та збільшена потужність насоса та становить формула ActiveWater: менше води й енергії, більше потужності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество программ мойки | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Половинная загрузка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-управление | Да |
| Быстрая мойка | Да |
| Вид | полногабаритная |
| Высота | 80.1 см - 85 см см |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 60 х 81.5 х 55 см |
| Другие программы | Custom program, автоматическая 45-65°C, тихая |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Защита от протечки | Да |
| Звуковой сигнал по завершению | Да |
| Индикация на полу | Да |
| Интенсивная мойка | Да |
| Класс эффективности мойки | A |
| Класс эффективности сушки | A |
| Количество комплектов посуды | 13 |
| Количество корзин | 3 |
| Многофункциональные таблетки | Да |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие ополаскивателя | Да |
| Наличие соли | Да |
| Обработка паром | Нет |
| Подсветка камеры | Нет |
| Расход воды: за цикл / за год | 9.5 л за цикл / 2090 л за год |
| Регулировка высоты корзины | верхней корзины |
| Самоочищающаяся система фильтрации | Да |
| Таймер отсрочки старта | Да |
| Тип | встраиваемые |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип сушки | теплообменник |
| Третья дополнительная корзина | Да |
| Уровень шума | 46 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 59.8 см см |
| Эко-режим | Да |
| Энергопотребление: за цикл / за год | 920 Вт за цикл / 202.4 кВт за год |
Информация для заказа
- Цена: 31 199 ₴









