Чудовий зовнішній вигляд за лічені хвилини! Випрямляч для волосся Rowenta Glam & Shine 2 в 1 SF4641F0 дає змогу як випрямляти, так і завивати волосся, даруючи вам свободу вибору стилю. Цей випрямляч 2 в 1 обладнаний насадкою, напрямною для завивання. Його заокруглений корпус робить укладання простим і зручним. Багатий функціонал пристрою доповнюють 8 вбудованих температурних режимів, гладке керамічне покриття для бездоганного ковзання й іонізація, яка робить волосся м'яким, блискучим і слухняним.
2 в 1
Універсальний пристрій, що забезпечує не тільки ефективне випрямлення волосся, але і його завивання завдяки металевій кришці для рівномірного розподілу тепла, спеціальній насадці для завивання й заокругленому корпусу.
Сяйво та блиск
Іонізація знижує статичну електрику та робить волосся слухнянішим, а завдяки поєднанню з керамічним покриттям волосся стає гладкішим і блискучішим.
Для будь-якого типу волосся
У пристрою 8 температурних режимів, від 140 °C до 210 °C, воно обладнане функцією Boost для інтенсивного випрямлення волосся за 210 °C і режимом з оптимальною температурою 170 °C для захисту здоров'я волосся.
Одним рухом
Система рухомих пластин автоматично підлаштовується під товщину локона, забезпечуючи результат одним рухом.
Повний захист
Випрямляч обладнаний цифровим термодатчиком, який постійно відстежує температуру для захисту від перегрівання.
Швидке нагрівання
Пристрій готовий до роботи всього за 30 секунд після увімкнення, допомагаючи вам завжди встигати.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 8 |
| Плавающие пластины | Да |
| Подача пара | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вращающийся шнур | Да |
| Вращение насадки | отсутствует |
| Время нагрева | 30 сек |
| Держатель | Нет |
| Дисплей / Индикация температуры | Да |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Дополнительные насадки | - |
| Ионизация | Да |
| Наличие дополнительных насадок | отсутствуют |
| Перчатка / Термоковрик | Нет |
| Петля для подвешивания | Да |
| Питание | сеть |
| Покрытие пластин | керамика |
| Рабочая температура | 140-210°C |
| Регулирование температуры | Да |
| Тип | выпрямитель для волос |
| Холодный обдув | отсутствует |
| Цвет | Золотой |
| Чехол | Есть |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Ширины пластин | 21 - 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 107 ₴










