Не обмежуйте себе екраном телевізора — масштабуйте картинку разом із проєктором XGiMi Horizon. Технології майбутнього ще ніколи не давали такий чіткий і барвистий результат. Влаштовуйте домашні кіносеанси, збирайтеся з друзями на трансляцію футбольного матча, грайте в приставку з ефектом справжнього занурення і все це за допомогою одного девайса! Його можливості, якість і смарт-фішки подарують вам круті враження та яскраві емоції.
2200 ANSI люменів
технологія МЕМС
динамік від Harman Kardon
функція автофокусування
голосове керування
Великий екран — чітка картинка
Хоч як масштабується зображення — всі деталі будуть різкими, чіткими та добре помітними. Разом із проєктором XGiMi Horizon ви зможете дивитися відео в Full HD якості, з роздільною здатністю 1920х1080. Водночас сам екран може збільшитися до 300 дюймів.
Яскраве зображення будь-коли
Дивіться кіно з чудовою і яскравою картинкою навіть за денного світла! 2200 ANSI люменів роблять цю модель лідером серед інших проєкторів цього класу за яскравістю. У нічну пору, щоб очам було комфортніше, ви можете приглушити світіння.
Інтелектуальний підхід
За допомогою розумного оптичного датчика перегляд фільмів стане ще приємнішим. По-перше, XGiMi Horizon вирізняється високою швидкістю запуску екрана, по-друге, він здатний розпізнавати заважаючи об'єкти та переналаштовувати оптимальний розмір екрана на вільному просторі без жодних перешкод. Також пристрій має функцію автофокусування та вирівнювання трапецеїдальних спотворень. Це означає, що ви можете розташовувати проєктор не чітко по центру, а з відхиленням до 45 градусів, але зображення однаково буде ідеальним.
Буяння фарб
Зазвичай проєктори дають більш бляклу картинку, але в цій моделі інноваційні технології дають змогу створити максимально якісну кольоропередачу, щоб ви могли отримати справжній вау-ефект.
Система Х-VUE 2.0 Image Engine
За те, що відбувається на екрані, виводиться плавно, відповідає система X-VUE 2.0 Image Engine. Не відвертайте увагу на перешкоди та гальмування, занурюйтеся у кіно повністю!
Технологія MEMC
Щоб картинка залишалася чіткою навіть у динаміці, виробник обладнав проєктор технологією МЕМС. XGiMi Horizon покаже вам відео з наднизькою затримкою, об'єкти не розпливатимуться або тремтять.
Деталізований контент
Розгляньте, як слідує всі деталі. Особливо, коли справа стосується гри або, наприклад, футбольного матча. З технологією HDR 10 зображення буде різким і контрастним.
Чистий звук
За те, щоб ви могли отримати задоволення не тільки від візуальної частини, а й від звучання, відповідають два широкосмугових динаміки від Harman Kardon. Слухайте пісні улюблених виконавців без шумових перешкод.
Бібліотека розваг
Android TV точно не дасть вам нудьгувати! Користуйтеся улюбленими застосунками для перегляду фільмів, серіалів, ігрових трансляцій, відео, телешоу та не тільки! Вивчайте нові можливості в великій бібліотеці застосунків, до якої під'єднаний до XGiMi Horizon.
Варіанти під'єднань
Крім бездротового під'єднання через WI-FI і Bluetooth, проєктор також має по два роз'єми для HDMI і USB-кабелів, один LAN-порт, DC і оптичний. Також до проєктора можна приєднати навушники.
25 000 годин роботи
Професійний, потужний світлодіод готовий слугувати вам 25 000 годин. Якщо користуватися проєктором щодня по 4 години, то він даруватиме вам незабутні враження впродовж 17 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XGIMI |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Да |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Нет |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес | 2.9 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор , пульт управления, адаптер питания, кабель питания, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 208.4х218.4х136.2 мм |
| Диагональ экрана | 0.762-7.62 м |
| Дополнительные данные | Chromecast; интеллектуальная настройка экрана; интеллектуальное предотвращение помех; автоматическая коррекция трапецеидальных искажений (±40 градусов); автофокус |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | Сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 2 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 400:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | 1.2:1 |
| Максимальное разрешение | 4096х2160 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 16 Вт |
| Мощность лампы | 200 Вт Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Да |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | Да |
| Поддержка HDR | Да |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технология матрицы | DLP |
| Уровень шума | 30 дБ дБ |
| Цвет | Серебристый |
| Цифровое масштабирование | Да |
| Энергопотребление | 200 Вт |
| Яркость | 2001 - 3000 лм |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 59 999 ₴










