Пральна машина WRSB7259WBUA з фронтальним завантаженням виконана в білому кольорі. Клас енергоефективності А+++ для виняткової економії. Швидкий і енергоефективний віджим зі швидкістю 1200 об./хв.
Інверторний двигун.
Інноваційний інверторний двигун цієї пральної машини Whirlpool забезпечує тривалу безшумну роботу. Насолоджуйтеся звуками результатів і спокоєм.
Дезінфекція парою.
Дезінфекція проводиться здебільшого і наприкінці циклу прання навіть під час прання за низької температури. Ця процедура ідеально підходить для людей із чутливою шкірою та не шкодить довкіллю.
Програма для дитячого одягу.
Поліпшений захист шкіри вашої дитини.
30-хвилинна швидка програма.
30-хвилинна швидка програма використовує найкращі результати прання лише за пів години.
Програма Вовна.
Ідеальний захист для вашого вовняного одягу. Програма для перевірки протестована та схвалена компанією Woolmark.
Надзвичайна енергоефективність: А++-30%.
Неперевершена енергоефективність. Ця пральна машина Whirlpool, маючи надвисокий клас енергоефективності A+++.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Eco | Нет |
| Smart управление | отсутствует |
| Автодозирование моющего средства | Нет |
| Антиаллергенная | Да |
| Белая ткань | Да |
| Быстрая стирка / Экспресс | Да |
| Верхняя одежда | Да |
| Вид | автомат |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 850 х 435 мм |
| Гигиена | Нет |
| Деликатная стирка | Да |
| Детская одежда | Нет |
| Джинсы | Нет |
| Дисплей | с дисплеем |
| Дозагрузка | через Старт/Пауза |
| Дополнительное полоскание | Да |
| Дополнительные программы | удаление пятен 40°C / освежить паром |
| Ежедневная стирка | Нет |
| Загрузка (стирка) | 7 кг |
| Загрузка (сушка) | Нет |
| Защита от детей | Да |
| Защита от протечек | нет данных |
| Интенсив | Да |
| Класс эффективности отжима | B |
| Класс эффективности стирки | A |
| Количество программ | 14 |
| Максимальная скорость отжима | 1000 - 1399 об/мин |
| Материал бака | нет данных |
| Обработка паром | Да |
| Отжим | Да |
| Отсрочка старта | Да |
| Полоскание | Да |
| Потребление воды | 58 л |
| Потребление электроэнергии | 0,90 кВт/ч |
| Предварительная стирка | Нет |
| Привод | ременной |
| Пуховые изделия | Нет |
| Рубашки | Нет |
| Ручная стирка | Нет |
| Синтетика | Да |
| Скорость отжима | 1200 об/мин |
| Смешанные ткани | Нет |
| Спорт | Нет |
| Сушка | без сушки |
| Темная ткань | Нет |
| Технологии | 6th Sense |
| Тип стиральной машины | фронтальная загрузка |
| Уровень шума отжима | 78 дБ |
| Уровень шума стирки | 50 дБ |
| Хлопок | Да |
| Цвет | белый с черным |
| Цветные ткани | Нет |
| Шелк | Да |
| Шерсть | Да |
| Ширина | 51-60 см см |
| Эко Хлопок | Да |
Информация для заказа
- Цена: 17 999 ₴










