Багатоцільовий та порівняно компактний мультимедійний лазерний LED-проєктор. Від базової моделі Tecro PJ-1010 вирізняється принципово іншим дизайном корпусу, підвищеною яскравістю й покращеною контрастністю. В обох випадках для формування якісного проєкційного зображення використовується технологія DLP, яка забезпечує чудову чіткість, якісну кольоропередачу та високий коефіцієнт піксельного заповнення зображення, знижує помітність ефекту «москітної сітки».
Справжня роздільна здатність проєктора Tecro PJ-1014 становить 800х480, він позиціюється як продукт початкової цінової категорії та є однією з найдоступніших моделей подібного класу на вітчизняному ринку. Призначений для завдань, що не потребують високої деталізації або підвищеної яскравості. Може використовуватися для виведення простих бізнес-презентацій і ілюстративних матеріалів тренінгів, організаційних зборів і брифінгів. Важливою особливістю цієї моделі стало використання енергоефективної лазерної LED-лампи з дивовижним ресурсом (до 50000 годин). Оптичний блок з укороченою фокусною відстанню дає змогу створювати проєкції з діагоналлю до 3 м із відстані до 4 м і коригувати трапецеїдальні спотворення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecro |
| Цвет | Черный |
| Изображение | |
| Разрешение | 800x480 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Да |
| Wi-Fi | Нет |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Нет |
| Версия Bluetooth | Нет |
| Вес | 1 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, пульт управления, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 204x80х148 мм |
| Диагональ экрана | 0.89-3.05 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | Сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | 1 |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Да |
| Контрастность | 1000:1 – 5000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | 1.4:1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 2 Вт |
| Мощность лампы | 50 Вт Вт |
| Назначение | для работы и образования |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 4:3, 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Нет |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | 35 дБ дБ |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | 65 Вт |
| Яркость | 1001 - 2000 лм |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 8 698 ₴




