Надвеликий барабан для прання чималої кількості речей
Коли накопичується багато речей, прання доводиться запускати двічі. А якщо сім'я велика, то завдання може перетворитися на справжнє випробування. Пральна машина Bosch із завантаженням 9 кг ефективно впорається з усіма речами за один цикл прання. Ви зможете відразу випрати багато невеликих речей або, навпаки, кілька об'ємних, як-от ковдри або постільна білизна. Витрачайте час на радощі життя, а не на прання.
Бездоганна чистота за допомогою натискання всього однієї кнопки
Немає двох однакових плям. Але вибір правильної програми прання для кожного з них може бути заплутаним і призвести до не найкращих результатів прання. Пральні машини Bosch з опцією AntiStain допомагають вам щоразу надійно виводити плями. Опція AntiStain легко виводить до 4 найстійкіших плям від олії/жиру, чаю, косметики та крові.
Перед запуском обраної програми пральна машина автоматично регулює температуру, рух барабана та час замочування відповідно до виявлених плям. Отже, незалежно від того, яка пляма є на вашому одязі, AntiStain допомагає легко отримати ідеальні результати прання. Повністю автоматично.
Перелік програм: Біла та кольорова білизна, Вовна/Ручне прання, Синтетика, Тонкі тканини
Оптимізація прання: SpeedPerfect, Вибір типу плям, Вибір кількості обертів викручування, Вибір температури прання, Відведення води/Віджимання, готове, Легке прасування, Легке прасування за дод. пари, Одне полоскання, Очищення барабана, Протиалергічна, Пухові ковдри, Сорочки/Блузи, Старт/Пауза з можливістю дозавантаження, Супер 30'/15", Швидке прання/Змішані тканини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Пользовательские характеристики | |
| Eco | Нет |
| Smart управление | отсутствует |
| Автодозирование моющего средства | Нет |
| Антиаллергенная | Да |
| Белая ткань | Да |
| Быстрая стирка / Экспресс | Да |
| Верхняя одежда | Нет |
| Вес | 70 кг |
| Вид | автомат |
| Габариты (ШхВхГ) | 598 х 845 х 588 мм |
| Гигиена | Да |
| Деликатная стирка | Да |
| Детская одежда | Нет |
| Джинсы | Нет |
| Дисплей | с дисплеем |
| Дозагрузка | через Старт/Пауза |
| Дополнительное полоскание | Нет |
| Дополнительные программы | пуховое одеяло / очистка барабана / белье |
| Ежедневная стирка | Нет |
| Загрузка (стирка) | 9 кг |
| Загрузка (сушка) | Нет |
| Защита от детей | Да |
| Защита от протечек | Да |
| Интенсив | Нет |
| Класс эффективности отжима | B |
| Класс эффективности стирки | A |
| Количество программ | 14 |
| Конструкция бака | цельный |
| Максимальная скорость отжима | 1400 - 1600 об/мин |
| Материал бака | композитный пластик |
| Обработка паром | Да |
| Отжим | Да |
| Отсрочка старта | Да |
| Полоскание | Да |
| Популярные бренды | Bosch |
| Потребление воды | 52 л |
| Потребление электроэнергии | 1,18 кВт/ч |
| Предварительная стирка | Нет |
| Привод | ременной |
| Пуховые изделия | Да |
| Рубашки | Да |
| Ручная стирка | Да |
| Синтетика | Да |
| Скорость отжима | 1400 об/мин |
| Смешанные ткани | Да |
| Спорт | Нет |
| Сушка | без сушки |
| Темная ткань | Нет |
| Технологии | SpeedPerfect / AntiStain |
| Тип стиральной машины | фронтальная загрузка |
| Тип управления | электромеханическое |
| Уровень шума отжима | 73 дБ |
| Уровень шума стирки | 55 дБ |
| Хлопок | Да |
| Цвет | Белый |
| Цветные ткани | Да |
| Шелк | Да |
| Шерсть | Да |
| Ширина | 51-60 см см |
| Эко Хлопок | Да |
Информация для заказа
- Цена: 32 039 ₴







