
Машинка для стрижки Rowenta Advancer TN5224E0 Темно-зелений DS
2 479 ₴
- Готово к отправке
- Код: TN5224E0-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ідеальне індивідуальне стриження
Створюйте свій стиль легко з професійною точністю разом із Rowenta Advancer. Леза з неіржавкої сталі з титановим покриттям ріжуть швидко та бездоганно, а широкий вибір параметрів довжини допоможе досягти ідеального результату. Вибирайте, комбінуйте, експериментуйте. Ваше стриження — ваші правила.
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Завжди ідеальний зріз — самозаточні леза з неіржавкої сталі з титановим покриттям залишаються гострими надовго, гарантуючи точне підстригання навіть густого та жорсткого волосся.
Довговічні леза
Надійні леза, які слугують до 15 років, — не потребують заміни та забезпечують максимальний комфорт під час кожного використання.
*За результатами внутрішніх тестів на міцність відповідно до протоколу Groupe SEB, 2020
Максимальна точність
Настроювання для будь-якого стилю:
2 регульовані насадки для волосся — 29 варіантів довжини (0.5-30 мм) з точністю до 1 мм.
Ідеальна ефективність
Регульовані насадки для волосся в поєднанні з технологією самозаточувальних лез забезпечують бездоганний зріз у кожному русі та тривалу продуктивність без втрати якості.
Довготривала автономна робота
Літій-іонний акумулятор забезпечує до 120 хвилин* безперервної роботи — майже 2 місяці використання без підзаряджання, а також функцію швидкого заряджання за 90 хвилин.
*У разі регулярного використання впродовж 5 хвилин 3 рази на тиждень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Количество насадок | 2 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вес | 280 г |
| Влажная очистка / Использование в душе | Нет |
| Время зарядки аккумулятора | до 90 мин |
| Время работы от аккумулятора | до 120 мин |
| Для бороды и усов | Да |
| Для бровей | Нет |
| Для интимных зон | Нет |
| Для носа и ушей | Нет |
| Для окантовки | Нет |
| Для стрижки волос | Да |
| Для тела | Нет |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор зарядки | Да |
| Максимальная длина | 30 мм |
| Максимальная длина стрижки | 21 - 30 мм |
| Материал лезвий | нержавеющая сталь/титан |
| Минимальная длина | 0.5 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм и менее |
| Ножницы | Нет |
| Питание | сеть + аккумулятор |
| Подсветка дисплея / корпуса | Нет |
| Тип | Машинка для стрижки волос |
| Тип установки длины | телескопические насадки |
| Футляр / Чехол | Да |
| Цвет | Темно-зеленый |
Информация для заказа
- Цена: 2 479 ₴








