Станьте експертом з прибирання завдяки застосунку Karcher Home&Garden: у поєднанні з мийкою високого тиску Karcher K 2 Power Control ви досягнете найкращих результатів прибирання. У застосунку є корисний консультант із застосування, який підтримує користувача практичними порадами та рекомендаціями щодо кожного завдання очищення. Мийка високого тиску обладнана пістолетом високого тиску та 2 розпилювальними трубками з адаптером Quick Connect. Рівень тиску можна встановити безпосередньо на розпилювачі Click Vario Power — для максимального контролю під час виконання будь-якого завдання очищення. Апарат також має регульовану за висотою телескопічну ручку для зручного транспортування і зберігання, всмоктувальний шланг для легкого нанесення мийних засобів, практичні тримачі для приладдя, пістолет високого тиску та кабель, а також 5-метровий шланг високого тиску.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вес | 3.99 кг |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Нет |
| Габариты | 246 x 280 x 586 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Диапазон давления | 101 - 130 бар |
| Диапазон производительности | 301 - 400 л/ч |
| Длина шланга | 5 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | отсутствуют |
| Контейнер для моющего средства | отсутствует |
| Максимальная температура воды | 40 °С град. |
| Максимальное давление | 110 бар |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт Вт |
| Производительность | 360 л/час |
| Регулятор давления | отсутствует |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴







