Завдяки компактним розмірам мийка високого тиску K 4 Classic Car поміститься й у багажнику автомобіля, і в стінній шафі. Він дуже зручний у транспортуванні та має водночас високі параметри продуктивності. Завдяки комплекту для миття автомобілів, що містить насадку для пінного чищення, обертову мийку та автомобільний шампунь, мінімийка K 4 Classic Car чудово підходить для періодичного очищення помірно забруднених транспортних засобів.
Апарат укомплектований також пістолетом Quick Connect з роз'ємом, 6-метровим шлангом високого тиску, струменевою трубкою Vario Power, фрезою для стійкого бруду та фільтром для води. Модель K 4 Classic Car з продуктивністю за площею 30 м2/год є ідеальним рішенням для регулярного усунення забруднень середнього ступеня (наприклад, для очищення садових парканів, миття велосипедів або невеликих автомобілів).
Зберігання шланга на корпусі апарата
Шланг можна легко підвісити на передній кришці.
Телескопічна ручка
Алюмінієва телескопічна ручка може бути висунута для транспортування та прибрана для зберігання.
Робота з мийними засобами
Всмоктувальна трубка забезпечує оброблення мийним засобом. Очисні засоби Керхер покращують результати прибирання й забезпечують захист поверхонь.
Зберігання аксесуарів на апараті
Зручне та компактне зберігання аксесуарів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вес | 4.57 кг |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Да |
| Выдвижная ручка | Да |
| Габариты | 264 х 450 х 256 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Диапазон давления | 101 - 130 бар |
| Диапазон производительности | 401 - 600 л/ч |
| Длина шланга | 6 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | Да |
| Контейнер для моющего средства | Да |
| Максимальная температура воды | 40 °С град. |
| Максимальное давление | 130 бар |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт Вт |
| Производительность | 420 л/час |
| Регулятор давления | отсутствует |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 10 799 ₴










