Відчуйте майбутнє домашнього кінотеатру з Horizon S Max. Цей передовий проєктор 4K забезпечує приголомшливу якість зображення, виняткову яскравість і приголомшливий звук. Завдяки таким передовим технологіям, як-от Dolby Vision і Dual Light 2.0, ви можете дивитися фільми, серіали та ігри в новому вимірі. Horizon S Max не тільки принесе якість кіно у вашу вітальню, але й ідеально впишеться в естетику будь-якої вітальні завдяки елегантному дизайну.
Прекрасна якість зображення з Dolby Vision
З Horizon S Max ваша вітальня перетворюється на кінотеатр. Завдяки технології Dolby Vision ви відчуєте якість зображення, що підкреслює кожну деталь. Чи то яскраве світло, чи глибокі тіні, кожна сцена має яскравий і реалістичний вигляд. Мільярди кольорів і більш різка контрастність забезпечують інтенсивне враження від перегляду. Незалежно від того, фільми, серіали чи ігри, Horizon S Max надає найкраще у вашому вмісті та повністю занурює вас у дію.
Dual Light 2.0 — майбутнє проєкційних технологій
Революційна технологія Dual Light 2.0 від XGIMI встановлює нові стандарти за яскравістю кольору та якістю зображення. Завдяки поєднанню широкосмугових і вузькосмугових джерел світла зображаються точно, одночасно ефективно уникаючи типових для звичайних проєкторів проблем, як-от кольорова окантовка та візерунки точок. Результатом є виключно чіткий і приємний перегляд навіть у добре освітлених приміщеннях.
Розумні функції для комфортного перегляду
Horizon S Max обладнаний різноманітними розумними функціями, які роблять перегляд ще комфортнішим. Автоматична корекція спотворень трапецеїдальних і автофокус гарантують, що зображення завжди ідеально вирівняне, незалежно від кута або положення. Налаштування кольору стіни забезпечує реалістичні кольори, навіть якщо ви проєктуєте не на білому екрані. Крім того, інтелектуальний захист очей захищає ваші очі, автоматично затемнюючи зображення, коли хтось перебуває перед проєктором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XGIMI |
| Цвет | Бежевый |
| Изображение | |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Нет |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Вес | 4.81 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, пульт управления, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 273х234х174 мм |
| Диагональ экрана | 1.016-5.08 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие интерфейсы | Bluetooth |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED + Laser |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | более 25000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | 1.2:1 |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 2х12 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | Да |
| Поддержка HDR | Да |
| Соотношение сторон изображения | 4:3, 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технология матрицы | DLP |
| Уровень шума | 28 дБ дБ |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | 300 Вт |
| Яркость | 3100 лм |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 167 999 ₴







