Мінімийка K 6 Special обладнана двигуном із водяним охолодженням і призначена для частого прибирання, а також для боротьби з суттєвими забрудненнями, які часто трапляються на доріжках, у басейнах, на великих транспортних засобах тощо. До комплекту постачання входять тригерний пістолет із практичним адаптером Quick Connect, шланг високого тиску великої довжини (10 м), надійний водяний фільтр, що захищає насос, розпилювальна трубка Vario Power (VPS) і брудова фреза з обертовою точковим струменем. Регулювання тиску на трубці Vario Power здійснюється простим поворотом руки, а грязьова фреза швидко справляється навіть із найстійкішими забрудненнями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вес | 18.88 кг |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Нет |
| Габариты | 404 x 461 x 968 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Диапазон давления | 131 - 160 бар |
| Диапазон производительности | 401 - 600 л/ч |
| Длина шланга | 5 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | отсутствуют |
| Контейнер для моющего средства | отсутствует |
| Максимальная температура воды | 60 °С град. |
| Максимальное давление | 160 бар |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт Вт |
| Производительность | 600 л/час |
| Регулятор давления | отсутствует |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 20 399 ₴






