Перший у світі довгофокусний домашній проєктор 4K з Dolby Vision і революційним способом створення світлового потоку двома типами ламп.
4K-проєктор для дому XGIMI HORIZON Ultra надає новий стандарт проєктування зображення. 4K з Dolby Vision виводять пристрій на новий рівень якості. Водночас ціна XGIMI HORIZON Ultra зберігається на рівні версії Pro з цієї ж лінійки.
Зображення Dolby Vision у парі з HDR10 здається таким реальним, що повністю занурює Вас у віртуальний світ. Технологія сприяє створенню тіснішого зв'язку з персонажами, історіями та подіями на екрані.
XGIMI HORIZON Ultra можна купити тільки в нейтральному бежевому кольорі. Акуратне виготовлення з використанням штучної шкіри, тканини й алюмінію прикрасить будь-який інтер'єр.
Технологія Dual Light
Технологія Laser-LED Hybrid Dual Light від XGIMI вирішує дилему компромісу щодо кольору та якості проекції, забезпечуючи кращу в галузі точність кольоропередавання, а також надвисоку колірну гаму та яскравість. Завдяки світловому потоку 2300 люменів Ви отримуєте повноцінну картинку як удень, так і вночі. HORIZON Ultra має найкраще в галузі калібрування?E? 1 і приголомшливий дисплей із підтримкою 1.07 мільярда ультра'яскравих кольорів DCI-P3 (сертифіковано експертами з тестування TUV Rheinland і SGS).
ISA 3.0
Оновлена технологія Intelligent Screen Adaption 3.0 виводить адаптацію до довкілля на новий рівень плавності завдяки модулю оптичного масштабування, модулю динамічного регулювання кольору, динамічній діафрагмі та багатьом іншим. HORIZON Ultra готовий до використання прямо з коробки й ідеально впишеться у ваш інтер'єр.
Звук Harman Kardon
Проєктор HORIZON Ultra має в арсеналі два 12-ватні динаміки Harman Kardon. У поєднанні з технологією DTS Studio Sound аудіосистема створює тривимірний об'ємний звук і незабутні враження від перегляду улюбленого фільму або гри.
Роз'єми на вибір
Під'єднуйте проєктор до джерела створення відеопотоку. XGIMI HORIZON Ultra обладнаний 8 медіапортами, включно з 2 HDMI 2.1, 2 USB 2.0, LAN та іншими. Будьте готові до неперевершених домашніх розваг.
Android TV 11
Насолоджуйтесь різноманітними можливостями перегляду на домашньому кінотеатрі «все-в-одному» з незліченними застосунками, що містять ігри, фільми, музику та багато іншого! Звична й універсальна ОС Android TV 11 лишить Вас потреби підлаштовуватися до інтерфейсу або шукати корисні плагіни. Все з коробки готове до експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XGIMI |
| Цвет | Серый |
| Изображение | |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Да |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес | 5.2 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, пульт управления, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 265x170х224 мм |
| Диагональ экрана | 1.016-5.08 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие интерфейсы | Optical, Mini Jack 3.5 мм, BlueTooth |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED + Laser |
| Количество HDMI | 2 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 800:1 |
| Коррекция искажения | Нет |
| Коэффициент проекции | нет данных |
| Максимальное разрешение | 4096х2160 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 2х12 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | Да |
| Поддержка HDR | Да |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Технология матрицы | DLP |
| Уровень шума | 28 дБ дБ |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | 300 Вт |
| Яркость | 2300 лм |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 131 999 ₴










