AntiVibration: новий дизайн бічних стінок зменшує вібрацію, забезпечує тиху роботу приладу
Пральні машини Bosch, з використанням технології AntiVibration на бічних стінках, не тільки мають привабливий дизайн, але й забезпечують більшу стабільність і зменшують вібрацію під час їхньої роботи. Крім того, вдосконалена ізоляція також знижує рівень шуму, завдяки чому пральні машини Bosch вражають тихою роботою під час віджимання.
SpeedPerfect: ідеальне прання на 65% швидше
SpeedPerfect — це спеціальна функція, розроблена для ситуацій, коли ви поспішаєте. З SpeedPerfect ви можете скоротити час прання до 65%* без шкоди для результатів. Цю функцію можна використовувати в поєднанні з більшістю програм, з будь-яким завантаженням і будь-яким типом тканини. Наприклад, вибравши програму "Змішана білизна" у поєднанні з SpeedPerfect, ви можете випрати до 4 кг білизни всього за 45 хвилин (розвід між тривалістю програми Easy Care 40 °C і тривалістю програми Easy Care 40 °C у поєднанні з функцією SpeedPerfect.)
Функція "AlllergyPlus": спеціально розроблена для людей з алергією й чутливою шкірою
У разі недостатнього полоскання на одязі можуть залишатися алергени, які часто викликають подразнення на шкірі. Ось чому ми розробили функцію AllergyPlus. За її активації довше зберігається підвищена температура під час прання, а також додається ще один цикл полоскання, щоб ефективно знизити кількість алергенів. Це означає зменшення кількості пилку, шерсті тварин і пилових кліщів на Вашому одязі, а також ця функція була нагороджена відзнакою якості ECARF, оскільки вона ідеально підходить для алергіків і одночасно піклується про тканину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Eco | Нет |
| Smart управление | отсутствует |
| Автодозирование моющего средства | Нет |
| Антиаллергенная | Да |
| Белая ткань | Нет |
| Быстрая стирка / Экспресс | Да |
| Верхняя одежда | Нет |
| Вид | автомат |
| Габариты (ШхВхГ) | 848 x 598 x 590 мм |
| Гигиена | Да |
| Деликатная стирка | Да |
| Детская одежда | Нет |
| Джинсы | Да |
| Дисплей | с дисплеем |
| Дозагрузка | через Старт/Пауза |
| Дополнительное полоскание | Да |
| Дополнительные программы | 20°C (стирка в холодной воде) / постельное белье / очистка барабана |
| Ежедневная стирка | Нет |
| Загрузка (стирка) | 8 кг |
| Загрузка (сушка) | Нет |
| Защита от детей | Да |
| Защита от протечек | нет данных |
| Интенсив | Нет |
| Класс эффективности отжима | B |
| Класс эффективности стирки | A |
| Количество программ | 15 |
| Максимальная скорость отжима | 1400 - 1600 об/мин |
| Материал бака | нет данных |
| Обработка паром | Нет |
| Отжим | Да |
| Отсрочка старта | Да |
| Полоскание | Да |
| Популярные бренды | Bosch |
| Потребление воды | 42 л |
| Потребление электроэнергии | нет данных |
| Предварительная стирка | Да |
| Привод | ременной |
| Пуховые изделия | Да |
| Рубашки | Да |
| Ручная стирка | Да |
| Синтетика | Да |
| Скорость отжима | 1400 об/мин |
| Смешанные ткани | Да |
| Спорт | Да |
| Сушка | без сушки |
| Темная ткань | Да |
| Технологии | SpeedPerfect, AlllergyPlus |
| Тип стиральной машины | фронтальная загрузка |
| Уровень шума отжима | 73 дБ |
| Уровень шума стирки | 55 дБ |
| Хлопок | Да |
| Цвет | белый с черным |
| Цветные ткани | Нет |
| Шелк | Да |
| Шерсть | Да |
| Ширина | 51-60 см см |
| Эко Хлопок | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 27 599 ₴










