Імерсивний 4K-проєктор для домашнього кінотеатру з діагоналлю проєкційного екрана до 300". Оптимальне рішення на багато років у компактному виготовленні.
Серія Horizon і далі напрацювання багатьох років XGIMI в галузі імерсивних проєкторів для домашнього використання. Модель Pro — це вдосконалений оригінал, основною відмінністю якого є базова роздільна здатність зображення. 4K замість 1080p виводять пристрій на новий рівень якості та привабливості для користувача.
XGIMI Horizon Pro — найбільш універсальний проєктор для створення повноцінного домашнього кінотеатру. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на базі Android TV поєднує в собі сучасний функціонал і адаптивність. Для початку роботи досить увімкнути девайс, і він автоматично настроїть картинку з огляду на всілякі кути, відстань до стіни, перешкоди та рівень навколишнього освітлення. А як вагомий бонус — Hi-Fi-звук від Harman Kardon, різні інтерфейсні роз'єми та модулі для синхронізації з іншими девайсами.
Це все лише загальні причини в короткому викладі. Але перш ніж XGIMI Horizon Pro купити, ознайомтеся з повним оглядом і технічними характеристиками.
Кришталево чисте зображення
Там, де оригінальна модель Horizon забезпечує чітке зображення 1080p на гігантському екрані до 300 дюймів, версія Pro здатна транслювати у форматі 4K. Завдяки цьому Ви можете влаштувати ігровий батл, занурюючись у віртуальні події або доповнити романтичне побачення достатком емоцій улюбленого фільму. Більше не потрібно робити вибір жертвуючи важливими параметрами. XGIMI Horizon Pro втілює в собі всі основні критерії такого вибору: портативність, якість картинки, діагональ екрана й універсальність.
Під час експлуатації цієї серії Вам не потрібно турбуватися про кути огляду або денний освітлення. Horizon — це надяскравий проєктор для дому. На 30% яскравіші аналоги у своєму класі, він забезпечує неймовірними 2 200 лм. Це гарантує чіткість і насиченість кольорів у найекстремальніших денних умовах.
Інтелектуальна автоналаштування та корекція
Для організації кінотеатру на новому місці потрібно лише спрямувати світловий потік на обрану поверхню. XGIMI-проєктор готовий до роботи завдяки системі швидкого запуску, автофокусуванню та корекції трапецеїдальних спотворень. У довісок є функція виявлення перешкод за допомогою ШІ. Це так само просто, як увімкнути телевізор, тільки телевізор Ви не будете носити із собою на вечірку, а XGIMI Horizon Pro — легко.
Мультимедійний проєктор обладнаний функцією оброблення зображень XGIMI на базі штучного інтелекту, що робить його адаптованішим під різні умови. Високий рівень контрастності та вбудована оптика забезпечують виняткову якість 4K і високу точність передавання кольору.
X-VUE 2.0
XGIMI X-VUE — це унікальна система оброблення, яка підвищує чіткість і динаміку проєктованого екрана. Картинка стала ще деталізованішою та плавнішою, а колірний забарвлення реалістичним. Все для захопливого користувацького досвіду.
MEMC
За забезпечення мінімальної затримки картинки з найменшим розмиттям відповідає MEMC — технологія автоматичної інтерполяції кадрів. Система запобігає коливанню та компенсує рухи з частотою 60 Гц.
Інтелектуальне регулювання яскравістю
Вбудований у фронтальну панель оптичний датчик надає дані програмному забезпеченню для виявлення перешкод на шляху проходження променя та реагування на них. Також сенсор сигналізує про зміну зовнішнього освітлення для автоматичного регулювання яскравості світлового потоку. Ручне настроювання залишилося в минулому.
Звук від Harman Kardon
Пристрій обладнаний двома динаміками 45 мм від Harman Kardon потужністю по 8 Вт кожен. Вони забезпечують неперевершене занурення в природне звучання з мінімальним рівнем спотворення та підвищеним динамічним відгуком. DTS Studio Sound віртуалізує об'ємне звучання з посиленням мовлення й басів. Домашній аналог кінотеатрального звучання. Навіть якщо не хочеться нічого дивитися, можна послухати музику, використовуючи Horizon Pro як Bluetooth-колонку.
Голосовий помічник Google
Подайте команду онлайн-помічнику, натиснувши на спеціальну кнопку на пульті ДК. Швидкий доступ до пошуку фільмів, відео та іншої інформації в інтернеті та на пристрої.
Вбудований Chromecast
Інтеграція з Chromecast забезпечує виведення контенту та трансляцію з Ваших під'єднаних ґаджетів. Ви можете запустити презентацію на своєму смартфоні та показати її в масштабі через H. Pro.
Ігровий режим
Horizon Prooler користувачам для зняття стресу за допомогою ігор. Занурюйтеся в динамічний віртуальний світ улюбленої гри. Затримка становить лише 35 мс.
Головні роз'єми в кількості
Серія обладнана HDMI 2.0 і USB 2.0 — по два кожного, одним виходом для кабельного інтернету та роз'ємом для дротових навушників. А для бездротового під'єднання передбачений модуль дводіапазонного Wi-Fi та Bluetooth 5.0.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XGIMI |
| Цвет | Черный |
| Изображение | |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Да |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Вес | 2.9 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, пульт управления, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 208х218х136 мм |
| Диагональ экрана | 0.76-7.62 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие интерфейсы | Optical, Mini Jack 3.5 мм, BlueTooth |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 2 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | до 1000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | 1.2:1 |
| Максимальное разрешение | 4096х2160 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 2х8 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Да |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | Да |
| Поддержка HDR | Да |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технология матрицы | DLP |
| Уровень шума | 30 дБ дБ |
| Цифровое масштабирование | Да |
| Энергопотребление | 200 Вт |
| Яркость | 2001 - 3000 лм |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 89 999 ₴










