Індивідуальні параметри
Регульована насадка дає змогу встановити 21 рівень довжини від 0.5 мм до 20 мм для будь-якого стилю від ефекту легкої неголості до ідеальної сечової щетини.
Простий догляд
Знімні леза тримера можна мити під водою для легкого дотримання гігієни.
Комфортне використання
Тример може працювати як від акумулятора, так і від мережі. Акумулятор NiMH гарантує до 90 хвилин роботи без заряджання.
Довговічність і якість
Самозаточні леза виготовлені зі 100% неіржавкої сталі. Вони завжди залишаються гострими та гарантують ідеальну якість зрізання волосся навіть упродовж тривалого періоду. Леза слугуватимуть вам до 15 років, щоб кожне використання пристрою було зручним.
Безпечне використання
Продумана система блокування насадок гарантує якісне й безпечне використання: насадка міцно тримається на місці, довжина стриження надійно зафіксована.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Количество насадок | 2 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Вес | 170 г |
| Влажная очистка / Использование в душе | Да |
| Время зарядки аккумулятора | до 480 мин |
| Время работы от аккумулятора | до 90 мин |
| Для бороды и усов | Да |
| Для бровей | Нет |
| Для интимных зон | Нет |
| Для носа и ушей | Нет |
| Для окантовки | Нет |
| Для стрижки волос | Нет |
| Для тела | Нет |
| Зарядное устройство | Нет |
| Индикатор зарядки | Да |
| Максимальная длина | 20 мм |
| Максимальная длина стрижки | 11 - 20 мм |
| Минимальная длина | 0.5 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм и менее |
| Ножницы | Нет |
| Питание | сеть + аккумулятор |
| Подсветка дисплея / корпуса | Нет |
| Тип | триммер для стрижки волос |
| Тип установки длины | телескопические насадки |
| Футляр / Чехол | Нет |
| Цвет | серебристый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 1 239 ₴










