
Тример Rowenta Barber Experience TN1851E0 блакитний з чорним DS
3 843 ₴
- Готово к отправке
- Код: TN1851E0-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Точність у деталях
Т-подібне лезо, натхненне майстерністю барберів, забезпечує високоточне моделювання як волосся, так і бороди.
Леза професійного рівня
Леза мають покриття DLC (Diamond-Like Carbon) — це інноваційне вуглецеве покриття, що поєднує надзвичайну твердість алмаза та гладкість графіту. Вона забезпечує мінімальний знос, плавне ковзання і високу продуктивність різання, навіть під час роботи з густим волоссям.
Леза, що залишаються гострими надовго
Технологія самозаточувальних лез забезпечує тривалу гостроту та ідеальне стриження.
Видатна автономність
До 90 хвилин безперервної роботи від одного заряду — вистачає на кілька повних сеансів підстригання без потреби підзаряджання.
Професійна якість стриження
Високоефективний мотор професійного рівня забезпечує ідеальний зріз із першого разу.
Докладні результати
5 фіксованих насадок (від 1 мм до 5 мм) гарантують точне моделювання відповідно до вашого стилю.
Завжди готовий до роботи
Стильна зарядна база забезпечує швидке й ефективне заряджання, а продумані світлодіодні індикатори допомагають відстежувати стан заряду приладу одним поглядом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Количество насадок | 5 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вес | 290 г |
| Влажная очистка / Использование в душе | Нет |
| Время зарядки аккумулятора | до 90 мин |
| Время работы от аккумулятора | до 90 мин |
| Для бороды и усов | Да |
| Для бровей | Нет |
| Для интимных зон | Нет |
| Для носа и ушей | Нет |
| Для окантовки | Нет |
| Для стрижки волос | Да |
| Для тела | Нет |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор зарядки | Да |
| Максимальная длина | 5 мм |
| Максимальная длина стрижки | 0 - 10 мм |
| Минимальная длина | 0.5 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм и менее |
| Ножницы | Нет |
| Питание | сеть + аккумулятор |
| Подсветка дисплея / корпуса | Нет |
| Тип | триммер для стрижки волос |
| Тип установки длины | съемные насадки |
| Футляр / Чехол | Нет |
| Цвет | голубой с черным |
Информация для заказа
- Цена: 3 843 ₴









