Кондиціонер теплового насоса CH-S09FTXAL2-WP Supreme Continental (White) — це новинка бренда Cooper&Hunter. Спліт-система об'єднала всі найкращі розробки та технології Купер Хантер за останні роки. Дизайн внутрішнього блока інженери зробили як у серії Supreme, випущеній раніше, а внутрішня комплектація та функціонал — як у всій улюбленій серії Arctic.
Отже, отримали кондиціонер серії SUPREME CONTINENTAL, який є повноцінним кліматичним обладнанням із можливістю використовувати не тільки на охолодження влітку, але й взимку на обігрівання до -25 °C. Це можливо завдяки підвищеному ресурсу роботи та захисту зовнішнього блока від обмерзання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | нет данных |
| EER | нет данных |
| Wi-Fi управление | Да |
| Автоматический режим | Да |
| Вентиляция (рециркуляция) | Да |
| Вес | 33,5 кг |
| Внешняя температура при обогреве | до -25°C |
| Габариты | 865х290х210 мм |
| Ионизация | Да |
| Маркировка по БТЕ/BTU | 9 |
| Мощность обогрева | 2,93 кВт |
| Мощность охлаждения | 2,7 кВт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие пульта | Да |
| Ночной режим (режим сна) | Да |
| Обогрев | Да |
| Осушение | Да |
| Охлаждение | Да |
| Очистка воздуха | Да |
| Площадь помещения | 21 - 30 м2 |
| Режим работы | охлаждение + обогрев + рециркуляция + осушение |
| Рекомендуемая площадь помещения | до 25 м2 кв.м |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип хладагента | R 32 |
| Турбо-режим | Да |
| Цвет | Белый |
| Шум | 18-43 дБ |
| Энергопотребление при обогреве | 0,65 кВт |
| Энергопотребление при охлаждении | 0,59 кВт |
Информация для заказа
- Цена: 38 279 ₴

