K 2 Universal Edition компактний пристрій ідеально підходить для будь-яких періодичних прибирань удома та у дворі. Обертовий струмінь брудової насадки видаляє навіть стійкий бруд. Завдяки невеликій вазі та вбудованій зручній ручці для перенесення ви можете легко транспортувати K 2 Universal Edition туди, куди вам потрібно. Система Quick Connect пропонує додаткову зручність, позаяк її швидке з'єднання дає змогу приєднувати та від'єднувати шланг високого тиску завдовжки три метри від пристрою та легко запускати пістолет. Усі аксесуари, що входять до комплекту, можна легко укласти в K 2 Universal Edition. Це стало можливим завдяки розумним дужкам на пристрої. Навіть кабель живлення може бути акуратно укладений у вбудований відсік для кабелю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вес | 3.77 кг |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Нет |
| Габариты | 182 х 280 х 390 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Диапазон давления | 101 - 130 бар |
| Диапазон производительности | 301 - 400 л/ч |
| Длина шланга | 3 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | отсутствуют |
| Контейнер для моющего средства | отсутствует |
| Максимальная температура воды | 40 °С град. |
| Максимальное давление | 110 бар |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт Вт |
| Производительность | 360 л/час |
| Регулятор давления | отсутствует |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 215 ₴




