Пральна машина Whirlpool AWE 5080 (AWE5080) належить до класу окреміших пристроїв із вертикальним типом завантаження. Модель компактна (90х40х60 см), тому стане ідеальним рішенням для малогабаритних ванних кімнат.
18 програм для прання
WHIRLPOOL AWE 5080 — багатофункціональна пральна машина, обладнана 18 програмами, зокрема:
- «Делікатна» — режим для прання речей із шовку, атласу, льону та інших тканин, яким необхідний дбайливий догляд;
- «Швидке прання» — заощаджує час і ресурси, скорочуючи цикл до 30 хвилин;
— «Ручне прання» — програма для прання одягу, якою рекомендований щадний догляд.
8 корисних опцій
Пральна машина WHIRLPOOL AWE 5080 обладнана оптимальним набором опцій, серед яких:
— «Присутнє прання» — режим, що передбачає два цикли прання поспіль. Він ідеально підходить для прання речей із брудом, що в'ївся;
— «Інтенсивне полоскання» — корисна функція для прання речей тих людей, чия шкіра вирізняється підвищеною чутливістю (діти, алергіки). Під час її активації залишки порошку з білизни вимиваються ретельніше.
— «Контроль піноутворення» — дає змогу автоматично контролювати утворення піни для захисту деталей пристрою.
— «Автобалансування» — завдяки цій функції машина автоматично розподіляє білизну всередині барабана, щоб зменшити вібрації та знизити ймовірність пошкодження пристрою через нерівномірне розміщення речей усередині барабана.
Висока економність
Пральна машина WHIRLPOOL AWE 5080 належить до класу А++ з енергоспоживання, що говорить про її високу економність. За один цикл вона витрачає лише 0,75 кВт/год.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | отсутствует |
| Автодозирование моющего средства | Нет |
| Вид | автомат |
| Габариты (ШхВхГ) | 400 х 900 х 600 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Загрузка (стирка) | 5 кг |
| Загрузка (сушка) | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Защита от протечек | Да |
| Класс эффективности отжима | D |
| Класс эффективности стирки | A |
| Количество программ | 18 |
| Максимальная скорость отжима | 800 - 999 об/мин |
| Материал бака | нет данных |
| Обработка паром | Нет |
| Отсрочка старта | отсутствует |
| Потребление воды | 42 л |
| Потребление электроэнергии | 0,75 кВт/ч |
| Привод | ременной |
| Скорость отжима | 800 об/мин |
| Сушка | без сушки |
| Тип стиральной машины | вертикальная загрузка |
| Уровень шума отжима | 72 дБ |
| Уровень шума стирки | 59 дБ |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 40 см и менее см |
Информация для заказа
- Цена: 19 839 ₴


