Особливості
Стильна підставка для телевізора з регульованою висотою
Підтримує більшість LCD-телевізорів із діагоналлю 32-65 дюймів
Забезпечує діапазон повороту до 70 градусів в обох напрямках
Сумісність з VESA, макс. 600 мм x 400 мм
Інтегрована система кабель-менеджменту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Напольный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотный |
| Допустимая нагрузка | 32 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | - |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 65" |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
| Тип крепления | напольное |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | + 70/- 70° |
Информация для заказа
- Цена: 4 236 ₴




