Зустрічайте перший ASUS Copilot+ PC — Vivobook S 15, елегантний ноутбук зі штучним інтелектом, створений для сучасних користувачів. Завдяки потужному та енергоефективному процесору Snapdragon X Plus X1P 42 100, ви зможете до 18 годин насолоджуватися безперебійною роботою в автономному режимі. Великий дисплей 3K OLED 120 Гц і високоякісна аудіосистема помістилися у вишуканому суцільнометалевому корпусі завтовшки 1,47 см, що важить лише 1,42 кг. Клавіатура з підтримуючою персоналізацією однозонної RGB-підсвіткою й окремою клавішею Copilot для миттєвого доступу до інструментів штучного інтелекту змінить ваш підхід до роботи та розваг. Ласкаво просимо до інноваційного й елегантного майбутнього, де ІІ виходить на передові позиції.
ASUS Copilot+ PC — оптимізуйте свій час, зусилля й енергію
Ми з гордістю представляємо перший ASUS Copilot+ PC — ASUS Vivobook S 15. Обладнаний новітнім процесором із підтримкою штучного інтелекту, цей ноутбук пропонує новітні інтелектуальні функції, підвищену безпеку, швидкість і можливості для персоналізації. Інтегрований модуль для пришвидшення ши-вереслень, функція Copilot у Windows для персоналізованої допомоги та набір потужних ши-інструментів від ASUS роблять цей пристрій найкращим помічником. Ноутбук ASUS Vivobook S 15 (S5507) — з підтримкою штучного інтелекту ASUS Copilot+ PC простіше, швидше та розумніше від звичайних комп'ютерів. Ви можете скористатися всіма можливостями штучного інтелекту прямо зараз. Відчуйте різницю!
Тонкий, легкий, вишуканий
ASUS Vivobook S 15 вирізняється ультратонким і легким корпусом, який завдяки своїй мінімалістичній естетиці змінює уявлення про елегантність. Ноутбук ASUS Vivobook S 15 (S5507) — Тонкий, легкий, вишуканий вишуканий логотип, вигравіюваний на верстаті з ЧПУ, надає нотку стилю, а оригінальний дизайн корпусу зі звуженими краями гарантує міцність і стабільність. Випробуйте бездоганну портативність і бездоганний стиль без компромісів зі швидкодії.
Довгий час автономної роботи та швидке заряджання
З ASUS Vivobook S 15 ви зможете насолоджуватися життям без зайвого клопоту. Завдяки акумулятору ємністю 70 Втч він працює понад 18 годин в автономному режимі, даючи змогу вам встигати більше на шляху до успіху. Ноутбук ASUS Vivobook S 15 (S5507) — швидке заряджання Завдяки ексклюзивній технології керування електроживленням ноутбуки ASUS вирізняються підвищеною продуктивністю й надійністю.
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S 15 (S5507) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкращий у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, необхідних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям спеціальних випромінювальних світло органічних компонентів дисплею OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70%, порівнюючи з РК-дисплеями. Це робить їх особливо зручними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність кольору професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц ноутбук Vivobook S 15 (S5507) надає надзвичайно деталізоване та реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори мають більш насичений вигляд на дисплеї. Він ідеально підходить для об'єктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S 15 (S5507) підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 15 (S5507) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 строгих методів і 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості так само продовжують термін експлуатації пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, так що ви можете працювати, подорожувати або відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще долго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серебристый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2880х1620 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.42 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | рюкзак, мышь |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Габариты (ШхГхВ) | 352.6х226.9х15.9 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 61 - 70 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель видеокарты | Adreno |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | Qualcomm |
| Производитель процессора | Qualcomm |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Vivobook S |
| Серия процессора | Qualcomm Snapdragon |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | OLED |
| Частота процессора | 3,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 43 199 ₴






