Новий представник сімейства ігрових ноутбуків, TUF Gaming A16 (2024) FA608, може похвалитися дійсно вражаючими характеристиками, відкриваючи шлях до найкращих ігор. Цей 16-дюймовий ноутбук обладнаний процесором AMD AI 9 HX 370 і відеокартою Nvidia GF RTX 4060 для ноутбуків, тому легко впорається як із новітніми іграми, так і з робочими навантаженнями. Додайте сюди 16 ГБ пам'яті LPDDR5X 7500 МГц і накопичувачі 1 ТБ SSD з інтерфейсом PCIe Gen 4, і ви отримаєте потужний комп'ютер, готовий до будь-яких завдань прямо з коробки.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук TUF Gaming A16 (2024) FA608 підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Габариты (ШхГхВ) | 354х269х25.7 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 81 - 90 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | GeForce RTX4060 |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | 8 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | TUF |
| Серия процессора | AMD Ryzen 9 |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,0 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 93 599 ₴










