Мінімийка Karcher K 3 ідеальна для періодичного використання. Вона допоможе відмити несильно забруднені легкові автомобілі, мотоцикли, велосипеди, садові меблі, майданчики навколо будинку й багато іншого.
Мінімийка високого тиску Вона обладнана системою Quick Connect, що дає змогу приєднувати 6-метровий шланг високого тиску одним рухом. Брудова фреза допоможе впоратися зі стійкими забрудненнями, а струменева трубка Vario Power з регулюванням тиску знадобиться під час миття мотоциклів, садових меблів тощо. У мийці також передбачений вбудований фільтр для очищення води.
Система швидкого під'єднання Quick Connect
Шланг високого тиску легко під'єднується до апарату та пістолета — всього одним клацанням. Це береже ваш час і зусилля.
Вбудований бак для мийного засобу
Практичний бачок полегшує роботу з очисними засобами.
Акуратне зберігання дроту на спеціальному гачку
Зручний гачок дає змогу акуратно змотати дріт і розмістити його прямо на апараті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вес | 5 кг |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Да |
| Выдвижная ручка | Да |
| Габариты | 275 х 279 х 803 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Диапазон давления | 101 - 130 бар |
| Диапазон производительности | 301 - 400 л/ч |
| Длина шланга | 6 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | Да |
| Контейнер для моющего средства | Да |
| Максимальная температура воды | 40 °С град. |
| Максимальное давление | 120 бар |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт Вт |
| Производительность | 380 л/час |
| Регулятор давления | Да |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴








