
Смарт-годівниця Petkit Fresh Element Solo White (P570) ( ABS (без BPA), нержавіюча сталь ) DS
4 959 ₴
- Готово к отправке
- Код: P570-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Petkit Fresh Element Solo — це розумна годівниця для хатніх тварин, розроблена для зручності, точності та сучасного догляду за хатніми улюбленцями. Завдяки витонченому дизайну та розширеним функціональним можливостям вона гарантує, що ваш вихованець отримає своєчасну та точно відмірену порцію їжі, навіть коли вас немає вдома.
Розумне та автоматизоване годування
Fresh Element Solo пропонує автоматичне годування за настроюваним розкладом, даючи змогу власникам тварин встановлювати розмір порцій і час годування за допомогою програми Petkit. Це забезпечує послідовне та збалансоване харчування для вашого вихованця, запобігаючи переїданню або виснаженню.
Надійна та міцна конструкція
Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця годівниця має довговічну конструкцію. Герметичний відсік для зберігання зберігає їжу свіжою, запобігаючи потраплянню вологи та забруднення. Дозатор призначений для різних типів сухого корму для хатніх тварин, забезпечуючи плавне та точне подавання порцій.
Зручний дизайн
Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та простому у використанні мобільному застосунку власники хатніх тварин можуть контролювати графік годування дистанційно. Для більшої гнучкості годівниця також обладнана кнопкою ручного годування. Завдяки знімним компонентам годівниця легко чиститься.
Ідеально підходить для кішок і маленьких собак
Годівниця Fresh Element Solo ідеально підходить для кішок і собак малих і середніх розмірів. Її витончений, компактний дизайн ідеально вписується в будь-який домашній інтер'єр, а надійний механізм подавання корму забезпечує спокій власників хатніх улюбленців.
Petkit Fresh Element Solo просто необхідний для власників хатніх тварин, які шукають розумніший і зручніший спосіб догляду за своїми пухнастими друзями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Petkit |
| Тип | Кормушка |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | Wi-Fi |
| UVC-стерилизация | Нет |
| Вес | 1.32 кг |
| Встроенная камера | Нет |
| Встроенные весы | Нет |
| Встроенный фильтр | Нет |
| Высота конструкции | 31.6 см |
| Двойная | Нет |
| Дополнительные данные | обеспечение едой 15 дней, кнопка ручной подачи |
| Допустимый размер гранул | до 12 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт шт |
| Материал | ABS (без BPA), нержавеющая сталь |
| Назначение | для кошек / для собак |
| Питание | сеть / батарейки |
| Противоскользящая основа | Да |
| Размеры | 167x296x316 мм |
| Регулируемый угол наклона 0° и 15° | Нет |
| С лабиринтом | Нет |
| С ручками | Нет |
| Светодиодный индикатор низкого уровня воды | Нет |
| Совместимость | - |
| Совместимость с ОС | Android / IOS |
| Уровень шума | Нет дБ |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 959 ₴





