Професійні результати дому
Отримуйте професійні результати в домашніх умовах із машинкою для стриження волосся Super-X Metal. Титанові леза з унікальним надгострим кутом зрізу забезпечують гладке підстригання всіх типів волосся. Розроблена для тривалої роботи, виняткової якості збирання та міцної металевої ручки. Унікальна літій-іонна технологія забезпечує 3 години безперервної роботи без заряджання.
Швидке заряджання
Удосконалена система швидкого заряджання з 3-годинним заряджанням для 3 годин бездротового використання або 20-хвилинним швидким заряджанням для 20 хвилин використання.
Точність налаштування
У комплекті — 10 насадок-гребенців для регулювання від 0,5 до 8 (0,8 мм — 25 мм).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss |
| Количество насадок | 12 |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Сталь |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Щеточка для чистки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вес | нет данных |
| Влажная очистка / Использование в душе | Да |
| Время зарядки аккумулятора | до 180 мин |
| Время работы от аккумулятора | до 180 мин |
| Для бороды и усов | Нет |
| Для бровей | Нет |
| Для интимных зон | Нет |
| Для носа и ушей | Нет |
| Для окантовки | Нет |
| Для стрижки волос | Да |
| Для тела | Нет |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор зарядки | Да |
| Максимальная длина | 25 мм |
| Максимальная длина стрижки | 21 - 30 мм |
| Минимальная длина | 1.5 мм |
| Минимальная длина стрижки | 1.1 - 2.5 мм |
| Ножницы | Нет |
| Питание | Аккумулятор |
| Подсветка дисплея / корпуса | Нет |
| Тип | Машинка для стрижки волос |
| Тип установки длины | съемные насадки |
| Футляр / Чехол | Да |
Информация для заказа
- Цена: 8 183 ₴









