Нова кавомашина Cube — це домашній бариста, що спеціалізується на приготуванні чорної кави — основи кожного кавового напою. Аромат свіжомелених зерен і заварювання кави без жодних компромісів, але в компактному виготовленні — просто клацанням, клацанням, кавою!
Новий спосіб приготування кави Смак Система Aroma Balance, що імітує роботу бариста, укладена в компактну форму. Один тип зерен, три різних смакові профілі: м'який, збалансований або інтенсивний. Кожен день різний, щодня однаково гарний 5-рівневий регулювання інтенсивності аромату — щоб ваш еспресо ідеально відповідав вашим потребам 3-ступеневе регулювання температури кави — для швидкого отримання енергії або повільного насолоди смаком Регулювання тонкості помелу зерен — тепер ви вирішуєте, чи ви витягуватимете з зерен більше гіркоти або кислинки.
Комфорт Система Click Cup — швидке та просте приготування чорної кави різного розміру та міцності. Запатентована система заварювання з автоматичним темпером, натхненна роботою бариста. Залишки меленої кави видаляються одним поворотом Click Cup — все в одному місці, завжди під рукою
Можливість програмування в реальному часі — вирішуйте, коли хочете та як хочете. Технології Сенсорний дисплей із символами — наступний крок у концепції інтуїтивного керування. Ефективна термічна система — для досягнення потрібної температури та приготування кави ще швидше.
Конічний млин із загартованої сталі — тихий, довговічний, точний аромат, що забезпечує витягання з кожного зерна.
Можливість зміни заводських рецептів — щоб зробити ваш пристрій ще більш таким, яким ви цього хочете.
Дизайн Технології в компактній формі — для тих, хто цінує мінімалістичні рішення. Два кольори на вибір у лінійці Cube — універсальна палітра кольорів, завдяки якій Cube впишеться в будь-який кухонний інтер'єр.
Як додатковий аксесуар доступна сумка для кавомашини Cube — щоб задоволення від пиття кави могло супроводжувати вас куди завгодно.
Жодних небажаних залишків меленої кави завдяки Click Cup — ваш пристрій завжди буде чистим. Насолоджуйтеся улюбленим смаком зерен, звук сипких у кавомашину, і запах, що розноситься будинком — кава впливає на всі наші почуття. Він супроводжує нас у хвилини відпочинку та дає змогу зосередитися «пісь і зараз». Повний спокій — саме таке відчуття нам вдалося передати в Cube. Щілка, клацання, кава!
Ранкова метушня та лінивий день. Час із друзями та хвилинка відпочинку тільки для себе. Кава підійде на кожен день і в будь-якій ситуації — як і кавомашина Cube. Незалежно від того, хочете ви приготувати еспресо, лунго, доппіо, ристрето, каву американо або свою власну інтерпретацію чорної кави — Cube дасть вам це зробити. Ваш напій, повний есенції й аромату, також стане чудовою основою для кави з молоком. М'який або інтенсивний, маленький або великий — завжди однаково добре.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nivona |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | отсутствует |
| Блокировка от детей | Нет |
| Вес | 4.95 кг |
| Вид | отдельностоящая |
| Возможность программирования | Да |
| Давление помпы | 15 бар |
| Дисплей | с дисплеем |
| Дополнительно | Нет |
| Используемые технологии | Aroma Balance |
| Количество запрограммированных напитков | 4 шт |
| Количество фильтров | 1 |
| Количество чашек | 1-2 |
| Комплектация | кофемашина, мерная ложка, средство для очистки, резервуар для воды, тест-полоска для определения жесткости воды, фильтр для воды, инструкция, гарантийный талон |
| Мoдель | Cube |
| Объем резервуара для воды | 1 л - 2 л |
| Подача горячей воды | отсутствует |
| Подогрев чашек | отсутствует |
| Популярные бренды | - |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт - 1499 Вт Вт |
| Приготовление капучино | автоматическое |
| Приготовление напитков | ристретто, большой кофе, эспрессо, эспрессо-лунго, американо, кофе, доппио |
| Программирование жесткости воды | Да |
| Программирование крепости кофе | Да |
| Программирование объема порции | Да |
| Программирование температуры напитка | Да |
| Противокапельный механизм | отсутствует |
| Размеры | 22.5 х 32 х 21 см |
| Регулировка высоты дозатора/подставки | отсутствует |
| Регулировка помола | Да |
| Резервуар для воды | 1.4 л |
| Система самоочистки | Да |
| Съемная варочная группа | отсутствует |
| Тип | кофемашина |
| Удаленное управление | отсутствует |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет корпуса | белый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 27 899 ₴










