Обсмажуйте м'ясо, підігрівайте страви, робіть йогурт. І все це в одному приладі.
Технологія Smart Inverter забезпечує високу потужність і точність керування, що сприяє швидкому та рівномірнішому приготуванню страв. Також завдяки функції контролю температури можна готувати найрізноманітніші страви.
Більше не турбуйтеся, що ваша страва може недостатньо роморозитися всередині
Технологія Smart Inverter має точний контроль температури, тому розігріває й розморожує їжу рівномірно.
Створи свій власний смак з LG NeoChef.
Висока потужність сприяє швидшому та рівномірнішому приготуванню страв.
Корисний домашній йогур
Завдяки можливості приготування на низьких температурах ви з легкістю зможете приготувати йогурт у домашніх умовах.
Парові страви максимально корисні для вашого здоров'я
Ви можете з легкістю готувати парові страви, використовуючи мікрохвильову піч LG NeoChef
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Внутреннее покрытие | антибактериальное |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 272 х 476 х 361 мм |
| Диаметр поворотного стола | 29.2 см |
| Инверторная система | Да |
| Максимальная мощность гриля | Нет |
| Мощность СВЧ | 1000 Вт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Да |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Нет |
| Тип | соло |
| Тип гриля | без гриля |
| Тип открытия дверцы | ручка |
| Ширина | 45.1 - 50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 11 531 ₴









