
Смарт-годівниця Petkit YumShare Dual-hopper with Camera (P591) ( ABS (без BPA), нержавіюча сталь ) DS
8 307 ₴
- Готово к отправке
- Код: P591-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумна автоматична годівниця Petkit з камерою YumShare Dual Hopper розроблена для забезпечення вашого вихованця регулярним і збалансованим харчуванням. З двома відсіками для зберігання корму та під'єднанням до застосунка PetKit, годівниця пропонує зручне керування й моніторинг раціону вашого вихованця навіть за вашої відсутності. Ви можете використовувати сухий і сублімований корм і керувати видаванням кожного відсіку окремо.
Під'єднання до програми
Керуйте графіком годування, переглядайте відеозаписи та створюйте індивідуальний план живлення для вашого вихованця через застосунок PetKit.
Відеоспостереження з нічним баченням
Високоякісна Full HD камера з кутом огляду 140 градусів і функцією нічного бачення дає змогу спостерігати за вашим вихованцем у будь-яку пору доби.
Інтелектуальна система реагування
Автоматичне увімкнення/вимикання камери згідно з вашою установкою для додаткової зручності й економії енергії.
Голосовий виклик
Підкличте вихованця прямо в застосунку в режимі реального часу. Будьте в контакті з вихованцем, незалежно від того, де ви перебуваєте.
Якісні матеріали
Миска годівниці виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі SUS 304, а корпус і бак для корму з міцного пластику.
Сповіщення
Система нагадувань повідомить вас про потребу поповнення корму, стан батареї та потреби замінити вологопоглинач.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Petkit |
| Тип | Кормушка |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | Wi-Fi |
| UVC-стерилизация | Нет |
| Вес | 2.5 кг |
| Встроенная камера | Да |
| Встроенные весы | Нет |
| Встроенный фильтр | Нет |
| Высота конструкции | 36.2 см |
| Двойная | Да |
| Дополнительные данные | двусторонняя аудиосвязь, инфракрасное ночное видение, двойная система дозирования, 60-дневное аварийное питание |
| Допустимый размер гранул | до 12 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт шт |
| Материал | ABS (без BPA), нержавеющая сталь |
| Назначение | для кошек / для собак |
| Питание | сеть / батарейки |
| Противоскользящая основа | Нет |
| Размеры | 247.5x293x362 мм |
| Регулируемый угол наклона 0° и 15° | Нет |
| С лабиринтом | Нет |
| С ручками | Нет |
| Светодиодный индикатор низкого уровня воды | Нет |
| Совместимость | - |
| Совместимость с ОС | Android / IOS |
| Уровень шума | Нет дБ |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 307 ₴









