Ми в RIVACASE надаємо першорядного значення захисту вашого майна. Тому вироби в колекції Prater обладнані елементами захисту "Антизлодій" для гарантування безпечного транспортування ваших речей. Наші вироби мають мінімальну кількість видимих кишень, а основне відділення на прихованій блискавці надійно захистить ваші пристрої. Зовнішня прихована передня кишеня на блискавці обладнана панеллю-органайзером для зберігання цінних аксесуарів. Також рюкзак має відділення для ноутбука з вертикальним завантаженням, ущільненими м'якими стінками та ременем для надійної фіксації ноутбука. Обладнаний двома зручними внутрішніми кишенями для ємностей із водою, парасольки. Зручні наплічні ремені забезпечують збалансований розподіл ваги по плечах, а спеціальні м'які накладки гарантують вам комфортну подорож. М'яка ручка стане зручним доповненням для перенесення в аеропорту, на залізничному вокзалі або дорогою на роботу. Спеціальна стрічка з липучкою дасть можливість згорнути та зафіксувати вільний кінець лямок. Рюкзак із колекції Prater виготовлений із високоякісної водонепроникної тканини, тому якщо вас застибне раптовий дощ, вода просто стече з рюкзака, а ваше майно буде під надійним захистом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RivaCase |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.635 кг |
| Влагозащита | Да |
| Внешние карманы | Да |
| Возможность крепления к багажной сумке | Нет |
| Диагональ | 13" - 14.9" |
| Максимальная диагональ экрана | 15.6" |
| Размеры внешние, мм | 460 х 305 х 120 |
| Размеры внутренние, мм | 390 х 260 х 40 |
| Регулируемый съёмный плечевой ремень | Да |
| Способ закрытия | молния |
| Тип | Рюкзак |
Информация для заказа
- Цена: 1 130 ₴








