У регульованій металевій подвійній мисці Petkit Fresh Nano розрахований оптимальний кут нахилу для хатніх улюбленців під час годування, що допомагає їм розвивати здорові харчові звички. Дві миски, підняті на потрібну висоту, дають змогу вашій коте/дрібним собакам сидіти прямо під час їди, надаючи шлунок достатньо місця для належного перетравлення їжі. Кут нахилу 15° зручний для плоских кішок, як-от перси, британські короткошерсті, гімалаї та шотландські вишарухи, оскільки зменшує тиск на шию, коли вони опускають голову, щоб поїсти. Металева миска виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі марки 304, що робить її міцною, гігієнічною, неіржавкою та придатною для миття посудомийної машини.
- Металева чаша виготовлена з харчової неіржавкої сталі 304.
- Підставка виготовлена з матеріалу ABS.
- Два регульовані кути нахилу, 0° і 15°.
- Кут нахилу 15° зручніший для кішок із плоскою мордою, оскільки зменшує тиск на шию, одночасно опускаючи голову для приймання їжі.
- Збільшена висота дає коту легше їсти завдяки плоскій основі.
- Легко миється вручну або в посудомийній машині (тільки для миски з неіржавкої сталі).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Petkit |
| Тип | Миска |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | Нет |
| UVC-стерилизация | Нет |
| Вес | 0.5 кг |
| Встроенная камера | Нет |
| Встроенные весы | Нет |
| Встроенный фильтр | Нет |
| Высота конструкции | 7 см |
| Двойная | Да |
| Допустимый размер гранул | - |
| Количество в упаковке | 1 шт шт |
| Материал | ABS (без BPA), нержавеющая сталь |
| Назначение | для кошек / для собак |
| Питание | не нуждается в питании |
| Противоскользящая основа | Нет |
| Размеры | 334x165x96 мм |
| Регулируемый угол наклона 0° и 15° | Да |
| С лабиринтом | Нет |
| С ручками | Нет |
| Светодиодный индикатор низкого уровня воды | Нет |
| Совместимость | - |
| Совместимость с ОС | Нет |
| Уровень шума | Нет дБ |
| Цвет корпуса | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 1 487 ₴








