Особливості
Металева підлогова підставка під телевізор із коліщатками
Підтримує більшість LCD-телевізорів із діагоналлю 55-86 дюймів
Плавне регулювання висоти
Практична полиця для обладнання або матеріалів
Міцні роликові колеса з механізмом блокування
Сумісність з VESA, макс. 600 мм x 400 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Напольный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фиксированный |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | - |
| Рекомендуемая диагональ | 55" - 86" |
| Стандарты VESA | 100х100 мм, 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
| Тип крепления | напольное |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | - |
Информация для заказа
- Цена: 6 062 ₴



