Відеореєстратор Carcam Н16 з 2.2-дюймовим IPS-екраном, 12-мегапіксельною камерою та новим процесором, що забезпечує записування відео з високою роздільною здатністю.
Головною особливістю цього автореєстратора без сумніву є його дуже невеликий розмір. Водночас якість знімання та функціональність нічим не поступаються більшим моделям.
Якість фото та відео Carcam Н16
Роздільна здатність відео Full HD 1920x1080, 30 кадр/сек, забезпечує гарну якість відео та фото. У нічну пору реєстратор знімає відео завдяки світлу фар. Великий кут огляду 170 градусів дає змогу зобразити всі необхідні елементи дорожнього руху.
Живлення й акумулятор Carcam Н16
Відеореєстратор Carcam Н16 працює від автомобільного блока живлення. Акумулятор слугує для збереження параметрів, дати та часу.
Важлива інформація Carcam Н16
У реєстраторі є G-sensor, датчик удару, який блокує поточний відеозапис у разі удару, наприклад, у момент ДТП.
Зберігання даних Carcam Н16
У пристрої є роз'єм для карти пам'яті, максимальний розмір 64 Гб. У параметрах можна встановити час запису одного відеофайлу, наприклад 5 хвилин, і увімкнути циклічний перезапис, коли ваша картка буде заповнена, пристрій перезаписуватиме відеофайл і видалятиме найстаріший.
Рекомендований клас швидкості карт пам'яті від «4 HC» до «10HC». Карти пам'яті клас яких вище «10HC» можуть працювати некоректно, наприклад «10 HC 1», «Ultra» тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carcam |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество камер | 1 |
| Наличие GPS | Нет |
| Разрешение записи | 1920х1080 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Нет |
| Вес | 100 г |
| Встроенная память | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Датчик движения | Да |
| Дисплей | 2.2" |
| Емкость аккумулятора | нет данных |
| Карта памяти | TF до 64 ГБ |
| Ночной режим | Нет |
| Питание | автомобильный адаптер (5В/2А) |
| Порты и разъемы | USB |
| Размеры | 70.3 x 63.7 x 30.7 мм |
| Сенсор, мегапикселов | 12 |
| Способ активации записи видео | нет данных |
| Угол обзора камеры | 170 град. |
| Формат видео | AVI |
Информация для заказа
- Цена: 2 571 ₴



