Готуйте швидко та легко розігрівайте будь-які страви з мікрохвильовкою Panasonic NN-ST34HWZUE.
Ця містка, функціональна та зручна піч чудово підходить для повсякденного використання. Великий внутрішній об'єм дає змогу готувати навіть великі порції одномоментно, а також розігрівати або розморожувати об'ємні продукти, наприклад цілу курячу мушку. Сенсорна панель керування й 12 автоматичних програм, адаптованих до різних рецептів і сценаріїв, допоможуть легко налаштувати мікрохвильовку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 287 х 455 х 400 мм |
| Диаметр поворотного стола | 28.8 см |
| Инверторная система | Нет |
| Максимальная мощность гриля | Нет |
| Мощность СВЧ | 800 Вт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Нет |
| Тип | соло |
| Тип гриля | без гриля |
| Тип открытия дверцы | ручка |
| Ширина | 45.1 - 50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 4 959 ₴





