Під час вибору практичної мікрохвильової печі треба звернути увагу на Panasonic NN-ST254MZPE. Вона проста в експлуатації та зручна в роботі, водночас виготовлена в стильному сучасному дизайні, який добре доповнить інтер'єр будь-якої кухні. Panasonic NN-ST254MZPE пропонує камеру, об'ємом 20 л, з поворотним столиком діаметром 255 мм. Максимальна потужність цієї моделі досягає 800 Вт, а керування її можливостями відбувається за допомогою сенсорної панелі в комбінації з невеликим дисплеєм. Крім 9 різних програм, призначених як для приготування, так і для розморожування продуктів, у ній також встановлений електронний таймер, а щоб маленькі діти не змогли самостійно увімкнути або змінити параметри, виробник подбав про наявність у Panasonic NN-ST254MZPE спеціального захисту від дітей.
Габарити (ШхВхГ): 440 x 258 x 340 мм
Вага: 11.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 258 х 443 х 340 мм |
| Диаметр поворотного стола | 25.5 см |
| Инверторная система | Нет |
| Максимальная мощность гриля | Нет |
| Мощность СВЧ | 800 Вт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Нет |
| Тип | соло |
| Тип гриля | без гриля |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
| Ширина | 40 - 45 см см |
Информация для заказа
- Цена: 4 959 ₴




