5 рівнів потужності: 90 Вт-180 Вт-360 Вт-600 Вт-800 Вт.
Настроювання часу для приготування, розморожування та підігрівання ваших страв.
Поворотний скляний столик діаметром 27 см
Дає змогу мікрохвиль рівномірно підігріти, приготувати та розморозити ваші страви.
Робоча камера об'ємом 20 л і з LED-підсвіткою.
Великий об'єм камери дає змогу готувати різноманітні страви в різних об'ємах, а LED-підсвітка забезпечить ідеальне освітлення робочої камери та заощадить електроенергію.
Завдяки емальованому внутрішньому покриттю камери та програмі очищення мікрохвильовку дуже легко очищати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | отсутствуют |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 260 х 442 х 345 мм |
| Диаметр поворотного стола | 27 см |
| Инверторная система | Нет |
| Максимальная мощность гриля | Нет |
| Мощность СВЧ | 800 Вт |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Нет |
| Решетка для гриля | Нет |
| Тип | соло |
| Тип гриля | без гриля |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
| Ширина | 40 - 45 см см |
Информация для заказа
- Цена: 5 039 ₴





