Яскраві відчуття від перегляду з надчіткою картинкою
Закохуйтеся в контент із телевізором 4K UHD LED. Його процесор Philips Pixel Precise Ultra HD оптимізує якість зображення для підвищення чіткості, насиченості кольорів і плавності руху. Оцініть яскраві враження від перегляду.
Зручний пошук. TITAN OS
Оцініть швидкий пошук потрібного контенту з новою платформою Smart TV — TITAN OS. Любите серіали? Продовжуйте перегляд із місця, на якому скінчили минулого разу. А якщо шукаєте новий контент, можете шукати за категоріями, наприклад бойовики або драми, і дивитися рекомендації з різних сервісів потокового мовлення в одному розділі.
Готово для ігор. VRR і низька затримка з будь-якими консолями
HDMI VRR дає змогу використовувати всі можливості консолі завдяки швидкому ігровому процесу та плавній графіці. Оцініть режим мінімальної затримки введення, який активується автоматично під час увімкнення консолі.
Пульт із переробленого пластику. Екологічне паковання
Цей 4K-телевізор UHD має стильний мінімалістичний дизайн і чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Пульт дистанційного керування телевізора виготовлений із переробленого пластику, паковання містить перероблений картон стандарту FSC, а друковані матеріали нанесені на перероблений папір.
Легко під'єднується до мереж розумного будинку
Цей телевізор 4K LED легко впишеться в будь-яку конфігурацію розумного дому. Проста сумісність з Matter і Control4 дадуть змогу легко інтегрувати його в поточну мережу розумного дому.
Dolby Atmos дає змогу зануритися в контент завдяки ефекту об'ємної звукової сцени. Від космічних кораблів над головою до тихих кроків за спиною — відчуйте себе в епіцентрі подій.
Привабливий дизайн
Сумісно з Matter і Control4.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 300 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Версия Bluetooth | Нет |
| Вес (без подставки) | 10.6 кг |
| Вес с подставкой | 10.8 кг |
| Видео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 55" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Комплект поставки | ножки, пульт ДУ, 2 батарейки AAA, подставка на стол, шнур питания, инструкция, гарантийный талон |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 20 Вт |
| Оперативная память | 2Гб |
| Операционная система | Titan |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | Pixel Precise Ultra HD |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1227х720х88 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1227х740х260 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, RF-in, Ethernet, mini Jack |
| Расстояние между ножками | 807 мм |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Технология MEMC | Нет |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Энергопотребление | 82 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 22 799 ₴










