Пориньте у світ улюбленого контенту. Телевизор с Ambilight.
Телевізори Ambilight — це єдині телевізори з вбудованою світлодіодною підсвіткою позаду екрана, які реагують на те, що ви дивитеся, занурюючи вас в ореол різнобарвного світла. Це все змінює: ваш телевізор здається великим, і ви глибше занурюєтеся в улюблені спортивні програми, фільми та ігри.
Хай що ви дивитиметеся, зображення надзвичайно реалістичне. Процесор P5 зі штучним розумом.
З процесором Philips P5 зі штучним інтелектом зображення таке реалістичне, що здається, що ви можете рухатися в нього. Алгоритм системи штучного інтелекту на основі глибокого вивчення обробляє зображення подібно до людського мозку. Незалежно від того, що ви дивитеся, ви отримуєте реалістичні деталі та контрастність, насичені кольори та плавні рухи.
Легко шукаєте те, що шукаєте. TITAN OS.
Ви швидко знайдете потрібний контент на нашій новій розумній телевізійній платформі TITAN OS. Подобається серіалу? Ви можете продовжити перегляд прямо з домашнього екрана. Якщо ви шукаєте щось нове, то можете переглядати жанри, як-от бойовик або драма, й отримувати пропозиції всіх найкращих потокових сервісів в одному місці.
Деталі та глибина. Реалістичне зображення OLED.
Реалістичне зображення з 4K (UHD) OLED-телевізора з Ambilight завжди має неймовірно вигляд, навіть якщо дивитися під кутом. Чорний колір залишається чорним, а не сірим, точне відтворення деталей на затемнених і яскравих ділянках. Підтримуються всі основні формати HDR — ви відчуватимете кожну сцену з повною силою.
Епічні ігри. 120 Гц, наднизька затримка входу, G-sync, VRR, FreeSync.
Грайте без обмежень і занурюйтеся в неймовірний реалізм OLED-телевізорів! HDMI 2.1, блискавична власна частота оновлення 120 Гц і наднизька затримка входу приносять вам насолоду завдяки плавному, надзвичайно чутливому геймплею, неймовірно плавним природним рухам і чудовій графіці. Режим гри Ambilight дарує ще більше вражень.
Кінематографічне зображення і звук. Dolby Vision и Dolby Atmos
Завдяки Dolby Vision і Dolby Atmos ваші фільми, шоу та ігри матимуть неймовірний вигляд і звучатимуть. Переглядайте зображення так, як це було задумано режисером, — більше жодного розчарування через занадто темні сцен! Чітко слухайте кожне слово. Відчуйте всі звукові ефекти, немов дія відбувається навколо вас.
Вдумливий дизайн. Відповідне паковання.
Цей телевізор має поліровані металеві ніжки, і ви можете використовувати Ambilight для атмосферного освітлення, коли екран вимкнений. Пульт дистанційного керування телевізора виготовлений із переробленого пластику, паковання з переробленого картону, сертифікованого FSC, а вкладки роздруковані на переробленому папері.
Бездротова домашня система Philips з DTS Play-Fi.
Домашня бездротова система Philips з підтримкою DTS Play-Fi дає змогу за лічені секунди під'єднати сумісні саундбари та бездротові гучномовці по всьому дому. Слухайте фільми на кухні, відтворюйте музику де завгодно. Можна створити систему домашнього кінотеатру з об'ємним звуком, де телевізор з Ambilight виступатиме центральним гучномовцем.
Легке під'єднання до мереж розумного дому та голосових помічників.
Бездоганна сумісність з Matter і Control4 означає, що ви можете легко інтегрувати цей 4K-телевізор Ambilight у наявну мережу розумного дому. Ви також можете використовувати пульт дистанційного керування для керування супутниковим або кабельним телебаченням або пробудження Alexa, а також телевізор сумісний з інтелектуальними динаміками Google.
Підтримка всіх основних форматів HDR.
Сумісність з Matter і Control4.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | OLED |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 300 х 300 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 17.1 кг |
| Вес с подставкой | 17.5 кг |
| Видео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 55" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, ножки, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 2 х 10 Вт |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Операционная система | Titan |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | P5 AI Perfect Picture Engine |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1228х702х58 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1228х724х240 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 4хHDMI, 2хUSB, LAN |
| Расстояние между ножками | 795 мм |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X |
| Технология MEMC | Нет |
| Угол обзора | нет данных |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота обновления | 120 Гц |
| Энергопотребление | 101 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 59 753 ₴







