Відеореєстратор Carcam Н2 з 2-дюймовим екраном, 5 мегапіксельною камерою та новим процесором.
Головною особливістю цього автореєстратора без сумніву є його дуже невеликий розмір. Водночас якість знімання та функціональність нічим не поступаються більшим моделям. Металевий корпус підкреслює стильний і сучасний дизайн.
Якість фото та відео
Роздільна здатність відео HD 720 інтерполяція 1920х1080 30кадр./сек забезпечує гарну якість відео та фото. У нічну пору реєстратор знімає за допомогою підсвічування, яку можна вмикати вручну або ж автоматично. Великий кут огляду 120 градусів дає змогу зобразити всі необхідні елементи дорожнього руху.
Живлення й акумулятор
Відеореєстратор Carcam Н2 працює від автомобільного блока живлення. Акумулятор слугує для збереження параметрів, дати та часу.
Важлива інформація
У реєстраторі є G-sensor (датчик удару), який блокує поточний відеозапис у разі удару (наприклад, у момент ДТП).
Зберігання даних
У пристрої є роз'єм для карти пам'яті, максимальний розмір 32 Гб. У параметрах можна встановити час запису одного відеофайлу (наприклад 5 хвилин) і увімкнути циклічний перезапис, а саме, коли ваша карта буде заповнена, пристрій перезаписуватиме відеофайл і видалятиме найстаріший. За допомогою USB-кабелю можна переглядати файли та використовувати реєстратор як PC-камеру.
Рекомендований клас швидкості карт пам'яті від «4 HC» до «10HC». Карти пам'яті клас яких вище «10HC» можуть працювати некоректно, наприклад «10 HC 1», «Ultra» тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carcam |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество камер | 1 |
| Наличие GPS | Нет |
| Разрешение записи | 1920х1080 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Нет |
| Вес | 88 г |
| Встроенная память | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Датчик движения | Да |
| Дисплей | 2" |
| Емкость аккумулятора | нет данных |
| Карта памяти | TF до 32 ГБ |
| Ночной режим | автоматический / ручной |
| Питание | автомобильный адаптер (5В/2А) |
| Порты и разъемы | USB |
| Размеры | 65 х 57 х 21 мм |
| Сенсор, мегапикселов | 5,0 |
| Способ активации записи видео | нет данных |
| Угол обзора камеры | 120 град. |
| Формат видео | AVI |
Информация для заказа
- Цена: 1 689 ₴



