Морозильна камера Beko RFNE 290L21 W виготовлена в класичному білому кольорі, завдяки чому матиме гарний вигляд на будь-якій кухні. Попри великий об'єм 290 літрів, цей корисний у побуті агрегат можна розмістити в будь-якому зручному для вас місці вашого будинку й ефективно заморожувати й зберігати велику кількість продуктів. Містка морозильна камера має сім відділень і має всі необхідні функції для якісного заморожування та зберігання продуктів. Морозилка має режим суперзаморожування й охолоджується до -24 градусів нижче нуля. Продукти в цьому агрегаті заморочуються зі швидкістю 16 кг/добу. Регулювання температури здійснюється за допомогою надійного механічного керування із сенсором.
Завдяки системі No Frost камера відтає автоматично — а отже, вам не доведеться витрачати багато сил і часу на її розморожування. Завдяки якісній ізоляції в разі вимкнення електроживлення, продукти не розморозяться упродовж 18 годин. Функція Eco-Fuzzy переводить морозильну камеру в економний режим, якщо дверцята не відчиняються упродовж 6 годин. Клас енергоспоживання А+ говорить на користь економності пристрою, що важливо у разі регулярного зростання тарифів. Скляні полиці та ящики морозилки добре проглядаються й легко миються. Ручки та ущільнювач у камері мають антибактеріальне покриття, що запобігає утворенню й поширенню бактерій, які викликають неприємні запахи. А завдяки передбаченій сигналізації ви не залишите дверцята відчиненими. Для зручності встановлення техніки допускається перенавішування дверей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 18 ч |
| Быстрая заморозка | Да |
| Вес | 64.5 кг |
| Высота | 151-180 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 59,5x171,4x65 см |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Количество полок/секций | 7 |
| Мощность замораживания | 16 кг/сутки |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | Нет |
| Перевешивание дверцы | Нет |
| Полезный объем | 250 л |
| Сигнализация открытой двери | Да |
| Система разморозки | No Frost |
| Тип | Камера |
| Тип компрессора | обычный |
| Уровень шума | 42 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| Ширина | до 60 см см |
| Энергопотребление | 307 кВт/год |
Информация для заказа
- Цена: 23 399 ₴










