Відеореєстратор Carcam H14 DUAL з камерою заднього огляду, 3-дюймовим IPS-екраном і гарним кутом огляду. 5-мегапіксельна камера та новий процесор працюють дуже чітко, якісно та забезпечують записування відео з високою роздільною здатністю.
Якість фото та відео Carcam H14 DUAL
Роздільна здатність відео 1280*720, 30 кадр/сек., забезпечує гарну якість відео та фото. У нічну пору реєстратор знімає відео завдяки світлу фар. Великий кут огляду 120 градусів дає змогу зобразити всі необхідні елементи дорожнього руху.
Живлення й акумулятор Carcam H14 DUAL
Відеореєстратор Carcam H14 DUAL працює від автомобільного блока живлення. Акумулятор слугує для збереження параметрів, дати та часу.
Важлива інформація Carcam H14 DUAL
У реєстраторі є G-sensor, датчик удару, який блокує поточний відеозапис у разі удару, наприклад, у момент ДТП.
Зберігання даних Carcam H14 DUAL
У пристрої є роз'єм для карти пам'яті, максимальний розмір 32 Гб. У параметрах можна встановити час запису одного відеофайлу (наприклад 5 хвилин) і увімкнути циклічний перезапис, а саме, коли ваша карта буде заповнена, пристрій перезаписуватиме відеофайл і видалятиме найстаріший.
Рекомендований клас швидкості карт пам'яті від «4 HC» до «10HC». Карти пам'яті клас яких вище «10HC» можуть працювати некоректно, наприклад «10 HC 1», «Ultra» тощо.
Мови:русский, Japanese, English, Chinese (simplified), Chinese (Traditional), Korean, та інші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carcam |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество камер | 2 |
| Наличие GPS | Нет |
| Разрешение записи | 640x480 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Нет |
| Вес | 100 г |
| Встроенная память | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Датчик движения | Да |
| Дисплей | 2" |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Карта памяти | TF до 32 ГБ |
| Ночной режим | Нет |
| Питание | автомобильный адаптер (5В/2А) |
| Порты и разъемы | USB |
| Размеры | 60 х 60 х 40 мм |
| Сенсор, мегапикселов | 5,0 |
| Способ активации записи видео | при включении двигателя |
| Угол обзора камеры | 120 град. |
| Формат видео | AVI |
Информация для заказа
- Цена: 2 292 ₴



