Готуйте смачні страви без зусиль
Страви хрусткі зовні та ніжні всередині. Унікальна технологія RapidAir заощаджує час і енергію і зберігає смак став. Ви можете використовувати 13 різних способів приготування натисканням кнопки, щоб насолоджуватися корисними гарнірами та закусками менш ніж за 15 хвилин.
Насолоджуйтеся здоровою їжею з до 90% меншим вмістом жиру
Гаряче повітря дає змогу готувати ваші улюблені страви з використанням на 90% менше жиру без шкоди для смаку.
13 різних режимів приготування одним натисканням кнопки
Смажте, випікайте, готуйте на грилі, запікайте. Встановіть час і температуру вручну або скористайтеся стандартними функціями 13 різних режимів приготування, включно з розігріванням, розморожуванням і зберіганням тепла.
Сенсорний екран для зручного керування
Простий і зручний сенсорний екран підтримує 9 стандартних режимів: заморожена картопля фрі, свіжа картопля фрі, курячі гомілки, м'ясо, риба, сніданок, овочі, пиріг та зберігання тепла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Да |
| Вес | 4.5 кг |
| Габариты | 27.3 x 29.3 x 36.8 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 5 л и менее |
| Количество программ | 9 шт |
| Крышка | нет |
| Мoдель | Philips NA221/00 |
| Материал корпуса | металл, пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | Да |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Объем чаши | 4.2 л л |
| Популярные бренды | Philips |
| Программы | жарка, жарка на гриле, выпечка, приготовление в одной кастрюле, обжаривание, готовить из замороженного, разогрев, размораживание, обезвоживание, поджаривание, поддержка тепла |
| Рабочая температура | 60 - 200 °C |
| Смотровое окно | отсутствует |
| Съемная чаша | Да |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
Информация для заказа
- Цена: 5 579 ₴






