JBL PartyBox 520 — одна з найпотужніших акустичних систем на батарейках на ринку.
Ідеально підходить для великих вечірок завдяки потужному звуку та міцній конструкції із захистом IPX4 від бризок води. Міцна телескопічна ручка та великі міцні колеса дають змогу легко транспортувати колонку в будь-яке місце. JBL PartyBox 520
забезпечує до 15 годин відтворення без підзаряджання завдяки змінним акумуляторам і швидкому заряджанню для безперервної музики. AI Sound Boost аналізує музику в реальному часі та оптимізує продуктивність для отримання чистого, прозорого звуку.
спотворень. Крім того, технологія Auracast дає змогу зручно під'єднуватися до інших колонок JBL, створюючи з'єднану звукову систему, яка заповнить будь-який простір.
AI Sound Boost Bluetooth 5.4 з LE-звуком
Під'єднання декількох динаміків за допомогою Auracast
Ергономічна телескопічна ручка
IPX4: сертифікований захист від бризок води
Максимальна потужність 400 Вт.
Симетричне та тематичне світлове шоу
Можливості аудіопід'єднання через порти USB-C і роз'єм XLR
Застосунок JBL PartyBox
До 15 годин відтворення + змінний акумулятор (Швидке заряджання: 10 хвилин заряджання для 2 годин відтворення)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | Нет |
| DLNA | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| NFC | Нет |
| USB для воспроизведения | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио разъем 3.5 мм | Да |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Вес | 25.5 кг |
| Влагозащищенная | Да |
| Время автономной работы | до 15 часов |
| Голосовое управление | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительно | - |
| Емкость аккумулятора | 4584 мАч |
| Индикация | заряда + разряда |
| Кардридер | Нет |
| Класс защиты | IPX4 |
| Количество / Диаметр динамиков | 2 х 208 мм, 2 х 25 мм |
| Микрофон | Нет |
| Питание | аккумулятор + сеть |
| Подсветка | с подсветкой |
| Популярный бренд | JBL |
| Противоударная | Нет |
| Размер | 415 x 769 x 369 мм |
| Разъем зарядки | AC |
| Ручка / петля / карабин для переноски | ручка |
| Совместимость | Android + iOS |
| Соотношение сигнал / шум | >80 дБ |
| Технология TWS (создание стереопары) | Да |
| Тип акустики | портативная |
| Тип подключения | проводное + беспроводное |
| Формат акустики | 2 |
| Функция Power Bank | Да |
| Функция громкой связи (Hands Free) | Да |
| Цвет | Black |
| Частотный диапазон | 40 - 20 000 Гц |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 35 999 ₴







