Особливості:
Підходить для будь-яких ноутбуків із діагоналлю до 17.3 дюйма
Не дає ноутбуку нагріватися й забезпечує високу продуктивність
3 варіанти налаштування висоти
4 вентилятори з червоною підсвіткою для ідеального повітряного потоку
Швидкість вентиляторів регулюється, крім того, їх можна вимкнути.
Зручне транспортування завдяки вбудованому лоткам для кабелю
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 752 г |
| Воздушный поток | нет данных |
| Габариты | 286х406х30 мм |
| Количество вентиляторов | 4 |
| Количество выходов USB2.0 | 2 |
| Количество выходов USB3.0 | Нет |
| Максимальная диагональ устройства | 17.3" |
| Питание | от USB |
| Размеры вентилятора | 120х120 мм |
| Скорость вращения | нет данных |
| Тип охлаждения | активное |
| Уровень шума | нет данных дБ |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴







