Нативні 4К-панелі з фірмовими технологіями оброблення зображення Philips і підтримка HDR — це поєднання дає змогу насолоджуватися яскравим, надзвичайно чітким зображенням із насиченими кольорами, незалежно від того, що ви переглядаєте.
Сучасна смарт-система Google TV, яка об'єднує широку функціональність, зручний користувацький інтерфейс і необмежене джерело контенту. Потужна компонентна база, мультикористувацький інтерфейс, рекомендований контент на основі ваших уподобань, який формується на базі вашого досвіду перегляду за допомогою системи штучного інтелекту.
Цей телевізор має підтримку режиму ALLM і технології VRR, що дає змогу максимально використовувати можливості ваших ігрових приставок і ПК на великому екрані.
Особливістю підтримуваної технології Dolby Atmos є те, що звукові деталі з високою точністю розміщуються в просторі навколо та над слухачем так, щоб він почувався у вирові події.
Ви можете керувати певними функціями телевізора, вводити пошукові слова та шукати контент, вимовляючи голосові команди для Google Assistant через мікрофон на пульті ДК. За наявності розумних колонок Google Home або пристрою з підтримкою Alexa голосове керування також підтримується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | GoogleTV |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 100 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Версия Bluetooth | 5 |
| Вес (без подставки) | 9.1 кг |
| Вес с подставкой | 9.3 кг |
| Видео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 50" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, батарейки, кабель питания, подставка, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 2 х 10 Вт |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | Pixel Precise Ultra HD |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1111x654x88 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1111х674х260 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, CI+ |
| Расстояние между ножками | 807 мм |
| Технологии звука | Dolby Atmos |
| Технология MEMC | Нет |
| Угол обзора | нет данных |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Энергопотребление | 58 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 23 999 ₴










