Підставка для ноутбука з вбудованим безшумним вентилятором для забезпечення зручного положення комп'ютера та захисту від перегрівання
8 рівнів підйому та нахилу підставки для ноутбука та клавіатури для максимального комфорту користувача
Підвищує ефективність охолодження портативного комп'ютера та захищає меблі або ноги від впливу тепла
Підходить для всіх ноутбуків, нетбуків і пристроїв MacBook із розміром екрана до 16 дюймів
Вентилятори з живленням від порту USB: під'єднання до мережі живлення не потрібне
Захисні гумові накладки запобігають ковзанню портативного комп'ютера та утворенню подряпин
Передбачена можливість зберігати кабель і адаптер USB всередині підставки в періоди, коли підставка не використовується
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 531 г |
| Габариты | 300х230х15 мм |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Количество выходов USB2.0 | Нет |
| Количество выходов USB3.0 | Нет |
| Максимальная диагональ устройства | 16" |
| Материал | Пластик, резина |
| Питание | от USB |
| Размеры вентилятора | 75х75 мм |
| Скорость вращения | нет данных |
| Тип охлаждения | активное |
Информация для заказа
- Цена: 839 ₴

