Комбінована мікрохвильова піч PANASONIC NN-GT352WZUE: мікрохвилі потужністю 800 Вт, гриль — 1000 Вт. Об'єм: 23 л. Внутрішнє покриття: жароміцна емаль сірого кольору. НВЧ PANASONIC NN-GT352WZUE із сенсорною панеллю керування обладнана цифровим дисплеєм і електронним таймером. Модель має автоматичне меню приготування 9 російських страв.
Габарити (ШхВхГ): 485 x 287 x 400 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Тип гриля | кварцевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 287 х 485 х 400 мм |
| Диаметр поворотного стола | 28.5 см |
| Инверторная система | Нет |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Мощность СВЧ | 800 Вт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Нет |
| Тип | с грилем |
| Тип открытия дверцы | ручка |
| Ширина | 45.1 - 50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴




