Насолоджуйся ігровим процесом упродовж тривалого часу завдяки безшумній підставці Vertux Glare. 175 мм вентилятор під перфорованою металевою поверхнею забезпечить ефективне охолодження й захист від перегрівання ігрового ноутбука, а механізм регулювання висоти дасть змогу виставити комфортний кут нахилу.
Особливості:
Потужний безшумний вентилятор: Розміром 175х175х20 мм зі швидкістю обертання 800 об/хв генерує 47 CFM повітряного потоку. Вбудований регулятор дає змогу вмикати/вимикати охолодження і виставляти його ефективність.
7 варіантів нахилу: Розташуй ноутбук під зручним для себе кутом.
LED-підсвітка: Відтворить ігрову атмосферу та налаштує тебе на перемогу. Керуй підсвіткою за допомогою вбудованого перемикача.
Нековзна основа: Прогумовані підп'ятники зафіксують підставку на місці, а складаний упор запобіжить з'їданню ноутбука навіть під час крутих кутів нахилу.
Якісні матеріали: Вогнетривкий ABS пластик (без зайвого запаху), перфорована поверхня з металу та вентилятор зі збільшеним ресурсом підшипника забезпечать довговічність ґаджета.
Живлення через USB: Під'єднуй Glare до ноутбука через USB-A кабель, який йде в комплекті. У підставці є додатковий USB-порт, щоб не втрачати функціональність.
Широка сумісність: Підходить для всіх ноутбуків із діагоналлю до 17 дюймів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Promate |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подставка |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 825 г |
| Воздушный поток | 47 CFM |
| Габариты | 397х295х33 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Количество выходов USB2.0 | Нет |
| Количество выходов USB3.0 | Нет |
| Максимальная диагональ устройства | 17" |
| Питание | от USB |
| Размеры вентилятора | 175х175х20 мм |
| Скорость вращения | 800 об/мин |
| Тип охлаждения | активное |
| Уровень шума | нет данных дБ |
Информация для заказа
- Цена: 1 239 ₴



